dnes
Sobota - zatazeno
15°C
zítra
Neděle - skorojasno
13°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
14°C
Pražská politika

Starosta Prahy 3 Bellu: Vítkov by měl být jedním z nejmodernějších parků metropole

„Vítkov je srdcem trojky, co se zeleně týče. Park první kategorie. Hlavní město by mělo ve spolupráci s Prahou 3 pracovat na tom, aby to byl jeden z nejmodernějších parků,“ uvedl starosta třetí městské části Alexander Bellu (ODS), který stojí v čele Koalice pro Prahu 3. Ta kandiduje v říjnových komunálních volbách.

Podle Alexandera Bellu by měly být zrekonstruovány přístupové zóny na Vítkov a měla být zachována zeleň. „Ideální by bylo vytvoření rekreačních zón a sportovních zón pro relaxaci a rodinné setkávání. Aby zde mohli lidé nejen sportovat, ale třeba i hrát deskové hry,“ sdělil.

Park má podle něj hendikep, že na něj není ideální přístup, což se podílí na tom, že v některých měsících roku není tolik navštěvován. „Věřím, že se to zhruba do dvou let zlepší. Magistrát má vytvořenu studii možných úprav na Vítkově. Praha 3 je připravena maximálně na tomto projektu s hlavním městem spolupracovat,“ ujistil starosta Alexander Bellu.


TOP 09 v Praze 10 poskytla volební plochy kampani Díky mami, díky tati

Dnes v 08:08

TOP 09 v Praze 10 se rozhodla, že plochy, které si pronajala před komunálními volbami, přenechá Klubu K2. Na billboardech i světelných poutačích u metra tak bude k vidění kampaň „Díky mami, díky tati“.

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

Další články
Nahoru