Dnes Neděle - zatazeno 3°C
Zítra Pondělí - zatazeno 5°C
Neděle 4. 12. 2022
Svátek má Barbora
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Starosta Hřenska poděkoval Praze 13 za finanční dar
Cestu k Pravčické bráně lemuje spáleniště lesa. Foto: Jan Puci

Starosta Hřenska poděkoval Praze 13 za finanční dar

Starosta Hřenska Zdeněk Pánek (Soutěsky – věc veřejná, věc neprodejná) poděkoval zastupitelům Prahy 13 za to, že obec podpořili po letním ničivém požáru v Národním parku České Švýcarsko, když odsouhlasili finanční dar obci.

„Dovolte mi, abych co nejupřímněji poděkoval jak Vám, tak celému zastupitelstvu MČ Praha 13 za finanční dar ve výši 100 000 korun, který jste nám zaslali v souvislosti s ničivým požárem, jež nás postihl na konci července,“ napsal Pánek v dopise, který zaslal starostovi Prahy 13 Davidu Vodrážkovi (ODS).

„Věřte, že si velmi vážíme vstřícnosti a rychlosti zaslání této finanční částky, která je důkazem toho, že si racionálně uvědomujete obtížnost naší situace při obnově místní infrastruktury a našich dvou soutěsek, jak Divoké, tak Edmundovy. Právě ty jsou zmíněným požárem výrazně devastovány, když naší společnou snahou bude zaměřit se na jejich včasnou obnovu s takovou rychlostí a elánem, abychom turistickou sezonu, plavbami na nich, mohli zahájit již 1. dubna 2023. Výhradně pro tyto účely bude použita vaše finanční pomoc,“ napsal Pánek.

Na likvidaci rozsáhlého požáru se zapojili i dobrovolní hasiči ze Stodůlek, kterým za to starosta Vodrážka před měsícem udělil Čestné uznání.


Autor: puc

Vedení Prahy 4 rozdělilo gesce mezi jednotlivé radní

29. listopadu 2022 v 19:35

Radní Prahy 4 schválila na svém prvním zasedání ve středu 23. listopadu rozdělení gescí nad různými oblastmi v rámci samostatné působnosti městské části Praha 4. Zároveň schválila Rada i pořadí zastupování starosty místostarosty. Městská část o tom informovala na svém...

Další články
Nahoru