dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražská doprava

Oprava trati uzavře v centru Prahy most pro tramvaje i auta

Od zítřka až do příští soboy potrvá oprava tramvajové trati v úseku mezi Staroměstskou a Čechovým mostem. Cestující musí počítat s oboustraným přerušením provou a objížďkou, která bude znamenat oproti běžnému stavu několik minut zdržení. S omezením musí počítat i řidiči.

V souvislosti s opravou tramvajové trati v úseku Staroměstská – Čechův most budou pro automobily zavedena tato dopravní opatření:

Ulice 17. listopadu bude v úseku Na Rejdišti – nám. Curieových od 27. červejnce od 7 hodin do 5. srpna do 17 hodin uzavřena. Čechův most bude uzavřen ve směru do Prahy 7 od 27. července od 7 hodin do 31. července do 17 hodin. Objížďka bude vedena po trase: Dvořákovo nábř – Na Rejdišti – 17. listopadu – Mánesův most – nábř. E. Beneše

Změny tras tramvajových linek:

Denní linka 17 a noční třiapadesátka budou od středy 27. července od 0.30 hodin do soboty 6. srpna do 0.30 hodin v úseku Staroměstská – Čechův most odkloněny přes zastávku Malostranská.

Změny v zastávkách autobusové linky číslo 207:

Ve směru Staroměstská se přemisťuje zastávka Právnická fakulta na Dvořákovo nábřeží, přibližně 65 metrů za křižovatku s Čechovým mostem.

Ve směru Ohrada se přemisťuje zastávka Právnická fakulta na Dvořákovo nábřeží, přibližně 35 metrů za křižovatku s Čechovým mostem.

Ve směru Ohrada se přemisťuje nástupní zastávka Staroměstská na náměstí Jana Palacha, do zastávky určené pro náhradní autobusovou dopravu.

Ve směru Ohrada se mezi zastávkami Staroměstská a Právnická fakulta zřizuje zastávka Malostranská na nábřeží Edvarda Beneše, přibližně 65 metrů za křižovatkou s ulicí U Železné lávky.

Náhradní doprava nebude zavedena.


Další články
Nahoru