dnes
Pondělí - polojasno
20°C
zítra
Úterý - oblacno
23°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
22°C
Koronavirus

Staroměstská radnice je uzavřena, nefungují ani turistická informační centra

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu rozšířila organizace Prague City Tourism mimořádná opatření.

Počínaje dneškem se uzavírá pro veřejnost Staroměstská radnice. Všechny přednášky a komentované prohlídky v rámci Pražské univerzity jsou zrušeny. Zrušeny jsou také všechny vycházky Pražské vlastivědy – platby za vstupenky zakoupené přes e-shop budou vráceny na účet, vstupné za vycházky zakoupené osobně na Turistických informačních centrech (TIC) se vrací na recepci na Arbesově nám. 70/4, Praha 5. Všechny doškolovací akce pro průvodce jsou zrušeny, kurzy pro průvodce budou posunuty na náhradní termín.

Od dneška je uzavřena kancelář Prague: Guides&Tours na Staroměstské radnici.

Všechna TIC: Na Můstku, Staroměstská radnice, Václavské náměstí, Letiště Václava Havla Terminál 1 a 2 jsou ode dneška uzavřena.

Dotazy návštěvníků budou vyřizovány telefonicky na +420 221 714 714 a e-mailem na tourinfo@prague.eu.

Pro vrácení vstupenek zakoupených přes portál Ticketmaster je potřeba navštívit web www.ticketmaster.cz, v záložce „Podpora“ najdete formulář k vyplnění; pro vrácení vstupenek zakoupených přes Colosseum Ticket volejte na +420 277 012 677, nebo navštivte web www.colosseumticket.cz.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Další články
Nahoru