dnes
Neděle - zatazeno
12°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
11°C
pozítří
Úterý - zatazeno
15°C
Koronavirus

Staroměstská radnice je uzavřena, nefungují ani turistická informační centra

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu rozšířila organizace Prague City Tourism mimořádná opatření.

Počínaje dneškem se uzavírá pro veřejnost Staroměstská radnice. Všechny přednášky a komentované prohlídky v rámci Pražské univerzity jsou zrušeny. Zrušeny jsou také všechny vycházky Pražské vlastivědy – platby za vstupenky zakoupené přes e-shop budou vráceny na účet, vstupné za vycházky zakoupené osobně na Turistických informačních centrech (TIC) se vrací na recepci na Arbesově nám. 70/4, Praha 5. Všechny doškolovací akce pro průvodce jsou zrušeny, kurzy pro průvodce budou posunuty na náhradní termín.

Od dneška je uzavřena kancelář Prague: Guides&Tours na Staroměstské radnici.

Všechna TIC: Na Můstku, Staroměstská radnice, Václavské náměstí, Letiště Václava Havla Terminál 1 a 2 jsou ode dneška uzavřena.

Dotazy návštěvníků budou vyřizovány telefonicky na +420 221 714 714 a e-mailem na tourinfo@prague.eu.

Pro vrácení vstupenek zakoupených přes portál Ticketmaster je potřeba navštívit web www.ticketmaster.cz, v záložce „Podpora“ najdete formulář k vyplnění; pro vrácení vstupenek zakoupených přes Colosseum Ticket volejte na +420 277 012 677, nebo navštivte web www.colosseumticket.cz.


Praha 5 ruší Pohádkový les

Včera v 07:55

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a v návaznosti na plnění nařízení Ministerstva zdravotnictví a Hygienické stanice hl. m. Prahy se neuskuteční plánovaná akce Pohádkový les, která se měla konat 3. října 2020 v Zahradě Kinských.

Praha 4 přesunula některé z hromadných akcí

Včera v 07:41

Místostarosta městské části Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), který má v gesci kulturní akce, po seznámení s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 23. září a po poradě s příslušnými odbory rozhodl, že budou zrušeny či přeloženy na neurčito kulturní akce, které se měly konat...

Centrum sociálních služeb v Praze 2 omezilo návštěvy

25. září 2020 ve 20:12

Centrum sociálních služeb Praha 2 bylo nuceno, s ohledem na současnou situaci, omezit v tomto týdnu návštěvy v domovech pro seniory a zároveň ukončit provoz jídelny pro seniory v Máchově ulici. 

Další úlevy pro živnostníky připravuje Praha 1

23. září 2020 v 19:29

Radnice Prahy 1 připravuje zejména pro drobné živnostníky další finanční úlevu. Týkat se bude těch, kteří podnikají v nebytových prostorech ve správě městské části.

Praha 6 dezinfikuje veřejná prostranství

23. září 2020 v 19:23

Praha 6 přistoupila k dezinfikování veřejných prostranství. Postupně a dle vytíženosti jednotlivých lokalit jsou dezinfikovány veřejné lavičky, dětská hřiště a také vestibuly metra a stanice MHD. Krizový štáb městské části Praha 6 rovněž rozhodl o zakoupení čtyř kusů nových výkonných dezinfekčních...

V Thomayerově nemocnici je hospitalizováno třicet covid+ pacientů

23. září 2020 v 08:53

V Thomayerově nemocnici (TN) je v současné době hospitalizováno celkem 30 pacientů s onemocněním Covid-19 (stav k 22. 9.). Od vypuknutí koronavirové pandemie bylo v TN dosud léčeno více než 160 lidí s uvedenou virovou infekcí. 

Praha 10 svolala svou Bezpečnostní radu

23. září 2020 v 08:49

Praha 10 reaguje na zhoršující se epidemiologickou situaci, včera odpoledne proběhlo první distanční jednání její Bezpečnostní rady, kterého se zúčastnili i zástupci složek Integrovaného záchranného systému (IZS) působících na území Desítky. Skupina se bude scházet pravidelně každý...

Praha 16 upravila provoz úřadu

23. září 2020 v 08:26

S ohledem na zhoršující se omezuje radnice Prahy 16 provoz úřadu. Od čtvrtka 24. září dojde k úpravě úředních hodin ÚMČ Praha následujícím způsobem.

O opatřeních v boji s koronavirem rozhodl krizový štáb Prahy 6

22. září 2020 ve 23:05

Mateřské školky a základní školy v Praze 6 dostanou od městské části roušky a respirátory, radnice také zajistí testování pedagogů a dezinfikování vnitřních prostor škol a školek. Přistoupilo se rovněž k dezinfikování veřejných prostor a usiluje se o zřízení nových odběrových míst pro veřejnost....

Další články
Nahoru