dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Srazil chodce, od smrtelně zraněného muže zbaběle ujel pryč

V neděli před osmou hodinou večer vyjížděli dopravní policisté do Sokolovské ulice v Praze 8, kde se stala v blízkosti křižovatky Švábky dopravní nehoda auta s chodcem. Zatím neznámý řidič srazil chodce, který se pohyboval po vozovce. Osmadvacetiletý chodec vlivem střetu utrpěl zranění, kterým i přes následně poskytnutou resuscitaci na místě podlehl. Řidič bez snahy pomoci ujel pryč. 

„Celý případ si proto převzali kriminalisté z oddělení vyšetřování dopravních nehod a ti nyní na případu pracují pro podezření ze spáchání trestných činů usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

V rámci vyšetřování dopravní nehody kriminalisté vyhodnocují i kamerové záznamy. Důležité pro vyřešení tragické události může být jakékoliv svědectví. „Prosíme proto každého, kdo má nějakou informaci k této nehodě, ať se ozve na linku 158,“ dodal Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru