dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Srazil chodce a ujel. Pomozte jej najít

V úterý 7. ledna kolem půl páté ráno řídil doposud neznámý řidič osobní vůz neznámého typu a registrační značky po ulici Slánská na Praze 6 a při odbočování vpravo do ulice Bazovského nedal přednost muži, přecházejícímu přechod pro chodce na zelený signál.  Čtyřiatřicetiletý chodec upadl po nárazu na silnici a řidič tmavého vozu z místa nehody ujel, aniž by o sobě poskytl údaje a chodci poskytl první pomoc. Zraněný muž nakonec skončil na ošetření v nemocnici a poté byl propuštěný do domácího léčení.

Celou událostí se zabývají policisté z oddělení dopravních nehod, kteří žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém řidiči tmavého vozidla. Toho podezřívají ze spáchání trestného činu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což mu hrozí až pětileté vězení nebo zákaz řízení. Policisté samozřejmě přivítají i jakékoli svědectví k nehodě, a to na bezplatné tísňové lince 158.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru