Dnes Pondělí - skorojasno 8°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 8°C
Pondělí 11. 12. 2023
Svátek má Dana
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Do Školské ulice vyjela ve čtvrtek kolem 22. hodiny hlídka strážníků kvůli muži, který měl posprejovat okenní roletu zlatou barvou. K jeho smůle ho viděl svědek vracející se tou dobou domů z divadla. 

Strážníkům muž odpovídající popisu řekl, že je špinavý, protože pracuje jako malíř a lakýrník. Velmi ochotně pak hlídce ukázal i tašku, jist si tím, že v ní nic nenajdou.

Nepočítal ale s kolemjdoucím a městskými kamerami. Strážníci pak v místech, které uvedl svědek, našli pod zaparkovaným autem odhozené spreje se zlatou barvou. Případem se nyní zabývá státní policie.


Autor: Alo

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Další články
Nahoru