dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Sprejer nezapíral a odevzdal fix

Včera, pět minut před půlnocí, přijala pěší hlídka strážníků oznámení z linky tísňového volání, že se v Táborské ulici v Praze 4 nachází muž, který kreslí po fasádě domu.

Když hlídka dorazila na místo, spatřila zde muže v černé mikině a basebalové čepici, jak stojí u budovy s modrým nápisem „Salligraffiti".

V té chvíli se k strážníkům přihlásil také oznamovatel a sdělil jim, že viděl dotyčného, jak na zeď dělá tag. Hlídka muže ztotožnila a na dotaz, zda vytvořil modrý nápis, odpověděl, že ano. Zároveň hlídce předložil i fix, kterým své dílo vytvořil.

Pro podezření ze spáchání trestného činu strážnici sedmatřicetiletého muže zadrželi.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru