dnes
Pondělí - jasno
15°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
12°C
pozítří
Středa - prehanky-dest
14°C
Spotřebitelská soutěž má prvního výherce Škody Fabia
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Losování provedl vlastní rukou ministr zemědělství Marian Jurečka. Foto: archiv

Spotřebitelská soutěž má prvního výherce Škody Fabia

Od října je v běhu velká podzimní spotřebitelská soutěž s názvem „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou pořádá Státní zemědělský intervenční fond (SZIF). Jeden ze tří vozů Škoda Fabia putoval včera do rukou šťastné výherkyně. Je jí paní Daniela H. z Jirkova. Losování se odehrálo na slavnostním večeru během udělování certifikátů KLASA nově oceněným výrobcům.

Velká spotřebitelská soutěž probíhá pod taktovkou SZIF už od 16. října 2017, možnost se do ní zapojit je do 14. ledna 2018. Zúčastnit se může každý, kdo vyplní a zašle hrací kartu se 30 značkami kvality: Klasa, Regionální potravina, BIO Produkt ekologického zemědělství, Evropské logo pro ekologickou produkci, Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP), Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, Česká potravina nebo Česká cechovní norma. Cílem je podpořit osvětu a konzumaci kvalitních potravin. Hlavní cenou jsou tři vozy Škoda Fabia, z nichž jeden už putuje ke své majitelce.
losovani-pod-dohledem-notarky-provedl-vlastni-rukou-ministr-zemedelstvi-marian-jurecka-2-nahled
V této souvislosti je dobré podívat se na průběh soutěže. Na konci 4. herního týdne zaslali soutěžící na hracích kartičkách přes 880 tisíc log z obalů kvalitních potravin, z nichž téměř 541 tisíc patřilo Klase. Je vidět, že tato prestižní značka hraje opět prim. Na druhém místě se nachází Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, třetí příčka patří značce Chráněné zeměpisné označení.

klasacek-nuzky-nahled Na tradičním večeru s udělováním certifikátů KLASA 23. listopadu na Žofíně našla první Fabia bílé barvy svou šťastnou majitelku, paní Danielu H. z Jirkova, která soutěžila i v loňském roce a jako svůj nejoblíbenější výrobek z řady oceněných potravin uvedla nanuka Míšu. Losování pod dohledem notářky provedl vlastní rukou ministr zemědělství Marian Jurečka. Přítomen byl i generální ředitel SZIF Martin Šebestyán. Kartička paní Daniely byla vylosována z obrovského množství 29 348 herních karet za celé 4 týdny soutěže. Dobrý vkus ve výběru potravin se tedy této spotřebitelce skutečně vyplatil. Srdečně gratulujeme.

Ve hře stále zůstávají dvě Fabie, dále ceny pro nejrychlejší, nejaktivnější, týdenní výhry a nezapomněli jsme ani na bonus na konci soutěže.

Více informací najdete na www.akademiekvality.cz.


Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

20. října 2018 v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

19. října 2018 v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

19. října 2018 v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

18. října 2018 v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

18. října 2018 v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Další články
Nahoru