dnes
Sobota - polojasno
15°C
zítra
Neděle - zatazeno
13°C
pozítří
Pondělí - jasno
15°C
Spotřebiče, dovolená nebo kolo? Soutěžte a vyhrajte!
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Spotřebitelská soutěž pro celou rodinu. Ilustrační foto: archiv

Spotřebiče, dovolená nebo kolo? Soutěžte a vyhrajte!

Milujete soutěže, ve kterých je možné vyhrát parádní ceny? A navíc pro to nemusíte téměř nic udělat? Zkuste štěstí a zúčastněte se velké spotřebitelské soutěže nazvané „Střihněte si naše výhry!“, kterou organizuje Státní zemědělský intervenční fond. Hlavními cenami jsou například jízdní kola, kuchyňské roboty anebo poukaz na prodloužený rodinný víkend. Zní to lákavě a ještě příjemnější je zjištění, že pro účast v soutěži stačí jenom kupovat kvalitní a chutné potraviny.

Není nic jednoduššího než být odměněn za něco, co pravidelně děláte. Jestliže se aspoň trochu zajímáte o zdravé stravování, určitě si vybíráte potraviny, které jsou vyrobeny z kvalitních surovin, aby naše tělo co nejvíce vyživily.

Není totiž jogurt jako jogurt, není šunka jako šunka, není chléb jako chléb apod. A teď se dostáváme k třešničce na dortu. V rozmezí delším než tří měsíce, konkrétně od 26. září 2016 do 1. ledna 2017, můžete získat za vaše běžné nákupy lákavé odměny. V tomto období totiž probíhá velká spotřebitelská soutěž, jejímiž hlavními výhrami jsou:

  • 5× jízdní kolo Author s brašnou nebo košem na nákup kvalitních potravin
  • 2× kuchyňský robot Eta v hodnotě 10 000 Kč
  • 2× poukaz na nákup elektrospotřebičů dle vlastního výběru za 10 000 Kč
  • 1× poukaz na prodloužený rodinný víkendový pobyt na farmě rodiny Němcovy

Co tedy udělat, abyste měli šanci na výhru?

Navštivte webový portál akademiekvality.cz. Na něm si stáhněte a vytiskněte herní kartu s třiceti volnými políčky. Do nich nalepte vystřižená loga kvality z vašich výrobků, které vám chutnají a máte je s rodinou rádi.

klasa-prazsky-patriot_1-nahled Jedná se o následující značky: Regionální potravina, Klasa, Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP), Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, BIO Produkt ekologického zemědělství, Evropské značení ekologické produkce. Soutěž probíhá do 1. ledna 2017. 

Zkuste štěstí, šance na výhru jsou opravdu veliké. Kromě hlavních cen na vás totiž ještě čekají týdenní výhry – každá v hodnotě 5 000 Kč. Navíc prvních 70 000 účastníků obdrží menší dárek do kuchyně. Více informací včetně herní karty najdete tedy na akademiekvality.cz.


Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

Dnes v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

Včera v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

Včera v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

18. října 2018 v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

18. října 2018 v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Další články
Nahoru