dnes
Pátek - jasno
31°C
zítra
Sobota - zatazeno
33°C
pozítří
Neděle - polojasno
31°C
Spotřebiče, dovolená nebo kolo? Soutěžte a vyhrajte!
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Spotřebitelská soutěž pro celou rodinu. Ilustrační foto: archiv

Spotřebiče, dovolená nebo kolo? Soutěžte a vyhrajte!

Milujete soutěže, ve kterých je možné vyhrát parádní ceny? A navíc pro to nemusíte téměř nic udělat? Zkuste štěstí a zúčastněte se velké spotřebitelské soutěže nazvané „Střihněte si naše výhry!“, kterou organizuje Státní zemědělský intervenční fond. Hlavními cenami jsou například jízdní kola, kuchyňské roboty anebo poukaz na prodloužený rodinný víkend. Zní to lákavě a ještě příjemnější je zjištění, že pro účast v soutěži stačí jenom kupovat kvalitní a chutné potraviny.

Není nic jednoduššího než být odměněn za něco, co pravidelně děláte. Jestliže se aspoň trochu zajímáte o zdravé stravování, určitě si vybíráte potraviny, které jsou vyrobeny z kvalitních surovin, aby naše tělo co nejvíce vyživily.

Není totiž jogurt jako jogurt, není šunka jako šunka, není chléb jako chléb apod. A teď se dostáváme k třešničce na dortu. V rozmezí delším než tří měsíce, konkrétně od 26. září 2016 do 1. ledna 2017, můžete získat za vaše běžné nákupy lákavé odměny. V tomto období totiž probíhá velká spotřebitelská soutěž, jejímiž hlavními výhrami jsou:

  • 5× jízdní kolo Author s brašnou nebo košem na nákup kvalitních potravin
  • 2× kuchyňský robot Eta v hodnotě 10 000 Kč
  • 2× poukaz na nákup elektrospotřebičů dle vlastního výběru za 10 000 Kč
  • 1× poukaz na prodloužený rodinný víkendový pobyt na farmě rodiny Němcovy

Co tedy udělat, abyste měli šanci na výhru?

Navštivte webový portál akademiekvality.cz. Na něm si stáhněte a vytiskněte herní kartu s třiceti volnými políčky. Do nich nalepte vystřižená loga kvality z vašich výrobků, které vám chutnají a máte je s rodinou rádi.

klasa-prazsky-patriot_1-nahled Jedná se o následující značky: Regionální potravina, Klasa, Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP), Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, BIO Produkt ekologického zemědělství, Evropské značení ekologické produkce. Soutěž probíhá do 1. ledna 2017. 

Zkuste štěstí, šance na výhru jsou opravdu veliké. Kromě hlavních cen na vás totiž ještě čekají týdenní výhry – každá v hodnotě 5 000 Kč. Navíc prvních 70 000 účastníků obdrží menší dárek do kuchyně. Více informací včetně herní karty najdete tedy na akademiekvality.cz.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Včera v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru