dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražský sportVíkendové tipy

Sportovní rodinné odpoledne na Dukle

FK Dukla Praha se rozhodla zapojit do charitativní kampaně „Podporuji léčbu hemofílie“ a uspořádat sportovní odpoledne při příležitosti ligového utkání, které bude věnováno právě hemofilikům. Přijďte si s rodinou užít zážitkové odpoledne plné sportovních aktivit a podpořit přitom dobrou věc.

Pro rodiny s dětmi bude v sobotu 18. dubna od 13 hodin do 20 hodin připravené odpoledne plné sportovních aktivit a soutěží pod záštitou známých sportovců, například pětibojaře Davida Svobody. Zlatým hřebem dne bude od 17 ligové utkání FK Dukla Praha – FK Baumit Jablonec.

Návštěvníky čeká autogramiáda sportovních legend Věry Čáslavské a Václava Samka, pětibojařů Davida Svobody a Jana Kufa, koulaře Ladislava Prášila a fotbalistů Néstora Rogera Albiacha a Michaela Krmenčíka. Návštěvníci, kteří dorazí v červeném tričku mají vstup zcela zdarma.

FK Dukla Praha, Na Julisce 28, Praha – Dejvice.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru