dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražský sport

Sportovní hry seniorů 2014

Stadion na Kotlářce 4. června přivítá Sportovní hry seniorů 2014. První ročník sportovních her si získal značný zájem aktivních seniorů. I letos se budou moci utkat v nenáročných disciplínách jako je nordic walking, pétanque, seniorský biatlon, tedy kombinace běhu a hodu míčkem na cíl, slalom nebo štafeta 4×100 m.

Na programu je i „senzační nesoutěžní odpoledne“. Jeho součástí je výuka společenských tanců, lekce jógy pro seniory nebo vystoupení členských klubů projektu SENzační SENioři Konta Bariéry. Odpoledne vyvrcholí hudebním překvapením v podání Petry Janů.

Sportovním setkáním graduje přípravná část, v níž se senioři dlouhodobě zapojují do pravidelných cvičebních lekcí pod vedením zkušených cvičitelů v programu BudFitSeniore.cz. Kromě sportovních a společenských aktivit si v rámci sportovních her mohou nechat změřit tlak, sluch či zrak. Zajímavý den zpestří autogramiáda a beseda s bývalými olympioniky, vítěze navíc budou dekorovat osobnosti veřejného a kulturního života. Moderování celého dne se ujme osvědčená dvojice Marie Retková a Jakub Bažant.

Podrobnosti včetně přihlášky jsou na www.budfitseniore.cz. Kapacita soutěžících je omezena na 250 účastníků. Vstup pro soutěžící i fanoušky je volný.

Harmonogram Sportovních her seniorů:

-          7:30 – 9:00 registrace

-          9:00 slavnostní zahájení

-          9:10 – 12:00 soutěžní dopoledne

-          12:00 beseda a autogramiáda bývalých olympioniků

-          13:00 vyhlášení vítězů

-          14:00 – 16:00 senzační nesoutěžní odpoledne 
Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru