dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Sportovní den pro celou rodinu – Halda 2017

Třetí ročník benefičního projektu Sport pomáhá se koná v neděli 14. května v Centrálním parku Prahy 13. 

Den naplněný sportem Halda 2017 letos láká malé i velké sportovce na krosový běh, závod kol a odrážedel, individuální dovednostní soutěže a soutěže v míčových sportech, jako jsou přehazovaná, basketbal a pálkovaná.

Loni se v Centrálním parku Prahy 13 zaregistrovalo téměř 500 sportovců, kteří byli podporováni několika stovkami diváků.

Pro nesportující účastníky je připraveno mnoho doprovodných programů. Zájemci se mohou zúčastnit soutěže v jízdách na koloběžce, vyzkoušet si simulátor nárazu, zúčastnit se tzv. Neviditelné výstavy nebo malovat turistické značky s Klubem českých turistů.

Ty nejmenší potěší nafukovací skákací hrad a další doprovodné aktivity, které bude organizovat Oddělení prevence Městské policie hl. města Prahy.

Online registraci na závody a více informací o projektu Sport pomáhá včetně kompletního kalendáře akcí najdete na webových stránkách www.sportpomaha.org/halda.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru