dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Pražský sport

Sporťáček: Měsíc náborů do sportovních klubů

I letos přiláká tisíce malých sportovních nadšenců do pražského sportovního areálu HAMR – Braník v Praze 4. V sobotu 6. září se uskuteční již čtvrtý ročník největšího náborového sportovního festivalu pro děti do 15 let – SPORŤÁČEK.

Stejně jako vloni SPORŤÁČEK zahajuje Měsíc náborů do sportovních klubů- projekt Prahy Sportovní.

Dětem se na jednom místě představí jednotlivé sporty tak, aby se na ně mohly nejen podívat, ale především v maximální možné míře vyzkoušet. Setkají se s klasickými sportovními disciplínami, kterými jsou fotbal, tenis, hokej, aerobik, basketbal, plavání, gymnastika, atletika, badminton a jiné, ale i s méně známými sporty, mezi které lze zařadit například rugby, kriket, rybářský sport, hasičský sport, kin-ball, cheerleading, lukostřelba, šerm, potápění, veslování, jachting, řecko-římský zápas, freestyle frisbee, kendó a mnohé jiné.

Rodiče na SPORŤÁČKOVI získají cenné informace o všem, co ke sportování patří. Chybět nebude ani sportovní lékař, fyzioterapeut či sportovní psycholog.

Všichni návštěvníci se mohou těšit na rozhovory s významnými sportovními osobnostmi, exhibiční vystoupení, autogramiády a další. Děti do 15 let mají vstupné zdarma. Cena vstupenky pro dospělé je na místě 150 Kč a v předprodeji 100 Kč.

Více informací o sportovním festivalu SPORŤÁČEK naleznete na www.sportacek.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru