dnes
Úterý - jasno
-1°C
zítra
Středa - zatazeno
-1°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
-1°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Spolu za lepší 11: Práce na realizaci vítězných návrhů probíhají

Právě probíhají práce na realizaci vítězných návrhů Participativního rozpočtu Prahy 11. Tyto návrhy budou realizovány dle pravidel projektu a dle pořadí, které určilo hlasování. Důležité jsou finanční limity, které jsou uvedeny v pravidlech. Na malé projekty je vyčleněna částka 1 mil. korun včetně DPH a na velké projekty je vyčleněná částka 3,5 mil. korun včetně DPH.

Na realizaci vítězných projektů je tedy vyčleněno celkem 4,5 mil. korun. Navíc je k této částce připočteno 300 000 korun, které byly ušetřeny z původně vyčleněných peněz na realizaci projektu. To znamená, že celková částka na realizaci vítězných projektů je 4,8 mil. korun. Pořadí jednotlivých návrhů můžete nalézt na webové stránce: www.spoluzalepsi11.cz


Praha 2 vypisuje finanční podporu v sedmi oblastech. O granty lze žádat do 25. března

Včera ve 20:12

Městská část Praha 2 poskytne na celé období letošního a 1. čtvrtletí příštího roku veřejnou finanční podporu v těchto oblastech: sociální a sociálně zdravotní, sport, kultura, mimoškolní činnost dětí a mládeže, životní prostředí, prevence kriminality a dále prevence sociálně patologických jevů a...

Skleněná sobota nabídne design v Portheimce

20. ledna 2019 v 10:06

Prodejní přehlídka autorského designu, jehož vůdčím materiálem je sklo proběhne v sobotu 23. února od 10 do 18 hodin v přízemí Musea skla, v sále pro krátkodobé výstavy.

Stav muže, který se zapálil v centru, je vážný

19. ledna 2019 v 18:08

Stav muže, který se v pátek odpoledne zapálil na Václavském náměstí v Praze, je i nadále vážný. Je stále na jednotce intenzivní péče na klinice popáleninové medicíny v umělém spánku. ČTK to řekla mluvčí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jana Roubalová.

Další články
Nahoru