dnes
Úterý - jasno
18°C
zítra
Středa - obcasny-dest
15°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Spolu za lepší 11: Práce na realizaci vítězných návrhů probíhají

Právě probíhají práce na realizaci vítězných návrhů Participativního rozpočtu Prahy 11. Tyto návrhy budou realizovány dle pravidel projektu a dle pořadí, které určilo hlasování. Důležité jsou finanční limity, které jsou uvedeny v pravidlech. Na malé projekty je vyčleněna částka 1 mil. korun včetně DPH a na velké projekty je vyčleněná částka 3,5 mil. korun včetně DPH.

Na realizaci vítězných projektů je tedy vyčleněno celkem 4,5 mil. korun. Navíc je k této částce připočteno 300 000 korun, které byly ušetřeny z původně vyčleněných peněz na realizaci projektu. To znamená, že celková částka na realizaci vítězných projektů je 4,8 mil. korun. Pořadí jednotlivých návrhů můžete nalézt na webové stránce: www.spoluzalepsi11.cz


Praha chystá rozšíření svozu bioodpadu rostlinného původu

Včera ve 20:22

Praha rozšiřuje možnosti svozu bioodpadu rostlinného původu. Ten tvoří v současné době až 40 procent směsného komunálního odpadu v metropoli. Vedení hlavního města chce bioodpad separovat a dále jej využívat pro výrobu bioplynu nebo kompostu. Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání souhlasila se...

Policie nachystala bezpečnostní opatření na fotbal se Severním Irskem

Včera v 09:04

Pražská policie přichystala v souvislosti s dnešním fotbalovým utkáním mezi mužstvy reprezentace České republiky a Severního Irska bezpečnostní opatření.

Komise vybírá vítězný projekt Nového domova

13. října 2019 v 11:02

Výstavba moderního pobytového domu pro seniory a lidi s Alzheimerovou chorobou s kapacitou 100 lůžek by mohla začít už v roce 2021. Poskytovat bude nepřetržitou 24hodinovou péči.

Další články
Nahoru