dnes
Pátek - jasno
8°C
zítra
Sobota - jasno
8°C
pozítří
Neděle - jasno
5°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Spolu za lepší 11 - Participativní rozpočet Prahy 11. Plakáty s realizovatelnými návrhy najdete na radnici

Radnice se ptala svých občanů: Chcete v Praze 11 odpočinkové zóny, podzemní kontejnery, pingpongové stoly nebo třeba nové dětské hřiště?

V současné době probíhá kampaň navrhovatelů. V této fázi se snaží získat autoři projektů podporu v hlasování u občanů MČ Praha 11.

Zviditelnění jednotlivých projektů napomáhá i ÚMČ Praha 11. Minulý týden se konalo veřejné setkání a od tohoto týdne můžete vidět na ÚMČ Praha 11, Ocelíkova, Vidimova a u stanice Metra Háje plakáty s realizovatelnými návrhy.

Hlasovat můžete od 11. června do 30. června. Všechny podané návrhy naleznete na webové stránce www.spoluzalepsi11.cz.

hlasovani-panel

 


Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

Včera ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

14. listopadu 2018 v 10:32

Poskytovatelé lékařské pohotovostní služby dostanou další dotace

14. listopadu 2018 v 08:41

Rada hl. m. Prahy včera projednala poskytnutí dotací pražským nemocnicím, které zajišťují lékařskou pohotovostní službu. Jedná se o finanční prostředky na pořízení vybavení pro ambulance lékařské pohotovostní služby poskytnuté formou účelových investičních dotací v celkové výši 4 768 500 korun a...

Začíná Týden Francie. Nabídne odborné přednášky, gastronomické trhy, hudbu a film

13. listopadu 2018 ve 12:00

Pátý ročník Týdne Francie, který společně pořádá Francouzské velvyslanectví v Praze, Francouzsko-česká obchodní komora a další instituce, se zaměří na témata důležitá pro budoucnost i současnost. Na programu tak jsou odborné přednášky o e-commerce nebo cirkulární ekonomice. Milovníci dobrého jídla...

Další články
Nahoru