dnes
Neděle - prehanky-dest
17°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
15°C
pozítří
Úterý - jasno
13°C
Zpravodajství

Spolu za lepší 11 - Participativní rozpočet Prahy 11. Plakáty s realizovatelnými návrhy najdete na radnici

Radnice se ptala svých občanů: Chcete v Praze 11 odpočinkové zóny, podzemní kontejnery, pingpongové stoly nebo třeba nové dětské hřiště?

V současné době probíhá kampaň navrhovatelů. V této fázi se snaží získat autoři projektů podporu v hlasování u občanů MČ Praha 11.

Zviditelnění jednotlivých projektů napomáhá i ÚMČ Praha 11. Minulý týden se konalo veřejné setkání a od tohoto týdne můžete vidět na ÚMČ Praha 11, Ocelíkova, Vidimova a u stanice Metra Háje plakáty s realizovatelnými návrhy.

Hlasovat můžete od 11. června do 30. června. Všechny podané návrhy naleznete na webové stránce www.spoluzalepsi11.cz.

hlasovani-panel

 


Pražští hasiči dostanou od města deset cisteren

20. září 2018 v 16:46

Slavnostní předání nových zásahových vozidel pro pražské hasiče proběhne tuto neděli, 23. září, od 15 hodin na Výstavišti v Holešovicích v rámci akce Den s IZS.

Praha se připojila k EDWARDovi, Dnu bez úmrtí na silnicích

20. září 2018 v 07:27

Praha se letos vůbec poprvé připojila k projektu „Evropský den bez úmrtí na silnicích“. Ten má vnést do společnosti myšlenku, jak naše chování na silnicích ovlivňuje životy ostatních účastníků silničního provozu. Denně totiž na komunikacích po celém světě přijde o život 3 400 lidí, to je jinými...

#dostbyloplastu: MŽP a pražský magistrát zvou na první ekologickou náplavku

19. září 2018 ve 23:08

Kampaň Ministerstva životního prostředí #dostbyloplastu vede gastrořetězce, kavárny, úřady, firmy a všechny s odpovědným přístupem k životnímu prostředí k dobrovolnému snižování vzniku zbytečného plastového odpadu. Nyní se obrací na všechny společenské či kulturní pouliční akce se stejnou výzvou...

Další články
Nahoru