dnes
Úterý - zatazeno
19°C
zítra
Středa - obcasny-dest
25°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
25°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Spolu za lepší 11 - Participativní rozpočet Prahy 11. Plakáty s realizovatelnými návrhy najdete na radnici

Radnice se ptala svých občanů: Chcete v Praze 11 odpočinkové zóny, podzemní kontejnery, pingpongové stoly nebo třeba nové dětské hřiště?

V současné době probíhá kampaň navrhovatelů. V této fázi se snaží získat autoři projektů podporu v hlasování u občanů MČ Praha 11.

Zviditelnění jednotlivých projektů napomáhá i ÚMČ Praha 11. Minulý týden se konalo veřejné setkání a od tohoto týdne můžete vidět na ÚMČ Praha 11, Ocelíkova, Vidimova a u stanice Metra Háje plakáty s realizovatelnými návrhy.

Hlasovat můžete od 11. června do 30. června. Všechny podané návrhy naleznete na webové stránce www.spoluzalepsi11.cz.

hlasovani-panel

 


Praha 15: Přijďte zavzpomínat na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup

Včera v 19:56

Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, Oblastní výbor Praha 15, zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup v době německé nacistické okupace v letech 1939–1945.

Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Včera v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

21. dubna 2019 v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru