dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Advent v PrazeDětská Praha

Spolek Pozor kočka: Mikulášská nejen pro kočku

Tento rok již po třetí pořádá spolek Pozor kočka! umísťovací výstavu Mikulášská nejen pro kočku, tentokrát v prostoru Sokolovny Michle.

Pokud zrovna nehledáte kočičího společníka, přijďte se podívat a ochutnat cukroví nebo koupit drobnost v jednom z dobročinných krámků. Pro děti bude dětský koutek s dílničkou.

Nebude chybět malování perníčků, hliněných ozdobiček, omalovánky a hod do kočičí hlavy. V 15 hodin přijde Mikuláš a nadělí dětem drobnou dobrůtku.

Do sokolovny pojedete z metra I. P. Pavlova nebo z metra Kačerov asi 13 minut na zastávku Pod Jezerkou.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Další články
Nahoru