Dnes Neděle - polojasno 28°C
Zítra Pondělí - skorojasno 33°C
Neděle 26. 6. 2022
Svátek má Adriana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Spolek Life RESCUE - záchranáři Praha předal dar Domovu sv. Karla Boromejského
Foto: Life RESCUE – záchranáři Praha

Spolek Life RESCUE - záchranáři Praha předal dar Domovu sv. Karla Boromejského

První květnový čtvrtek zástupci spolku Life RESCUE – záchranáři Praha, který se věnuje osvětě, výuce a školení první pomoci, předali dar v podobě ochranných pomůcek a dezinfekčních prostředků zástupcům Domova sv. Karla Boromejského v Řepích.

S Domovem dlouhodobě spolek záchranářů se sídlem v Praze 6 spolupracuje v osvětě a nácviku první pomoci u personálu.

Dar byl sestaven z celkem sto třiceti látkových roušek, sedmdesáti respirátorů třídy FFP2, pěti litrů dezinfekce Anti-COVID, dvě stě padesáti chirurgických jednorázových roušek, deseti ochranných obleků, sedmi krabic rukavic a šesti dávkovačů s dezinfekcí na ruce.

„Součástí daru byly také omalovánky, pexeso a Deník Dětského záchranáře pro klienty domova, kteří se již těší na různé doplňovačky a procvičování paměti u pexesa,“ uvedl ředitel spolku Michal Petržela.


Autor: red

Šestka rozšiřuje kapacity škol

24. června 2022 v 08:47

Školy v Praze 6 letos otevřou 44 prvních tříd, o jednu více než loni. Do prvních tříd zatím přijaly celkem 1114 dětí, další je mohou následovat po vyřešení odkladů školní docházky a dořešení vícečetných žádostí o přijetí. V detašovaných pracovištích je místo i pro...

Praha 6 rozdělí dětem na tábory tři miliony

23. června 2022 v 08:34

Stejně jako v uplynulých letech, i letos před prázdninami spustila Praha 6 program Šestka táborová. Prostřednictvím portálu Aktivní město přispěje rodičům dětí na tábory, příměstské kempy, sportovní soustředění a další prázdninové volnočasové aktivity.

Další články
Nahoru