Dnes Sobota - jasno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Společnost PSN roste, s ní v Praze vyrůstají i nové byty
ByznysKomerční sdělení
Bydlení Na Výšinách. Vizualizace (3x): PSN

Společnost PSN roste, s ní v Praze vyrůstají i nové byty

Přes nebývalé společenské a ekonomické změny, které zásadně otřásly také stavebnictvím, společnost PSN za poslední rok výrazně poskočila v realizaci svých ambiciózních vizí. Rozšířila počet spolupracovníků, projektů a akvizic.

V samém srdci Prahy i jinde 

Více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí PSN nedávno doplnil i rozsáhlý areál Innogy v Brně. Již loni pestré portfolio obohatil výjimečný pozemek v samém srdci Prahy, v těsném sousedství Václavského náměstí.

Pozemek na místě bývalého komplexu Transgas na Vinohradské třídě koupila PSN za 870 milionů korun, aby zde postavila nový multifunkční objekt, primárně zaměřený na luxusní bydlení. Jde však stále o jeden z 25 projektů v hodnotě více než 11 miliard korun, které PSN připravuje na nejbližších pět let.

„Kromě této loňské, naší asi nejznámější akvizice chystáme mnoho dalších zajímavých projektů. Řadí se k nim například konverze areálu dosavadní továrny Koh-i-noor ve Vršovicích, kde vznikne asi 550 bytů a prostory pro obchody a služby. Se stavbou začneme, jakmile získáme všechna povolení. Dále se jedná kupříkladu o nové bytové domy v pražských ulicích Litevská, Drahobejlova a Přívozní či o rodinné domy Miškovice, kde připravujeme výstavbu 55 rodinných domů a 45 bytů. Intenzivně také pracujeme na přípravě rekonstrukce bývalé Městské telefonní ústředny v ulici Fibichova se zhruba 120 byty nebo rekonstrukce tří činžovních domů v Seifertově ulici, které budou určené pro nájemní bydlení,“ vypočítává Štěpán Smrčka, ředitel developmentu a projektového managementu PSN.

Proměny Prahy v režii PSN 

vanguard-prague

Vanguard Prague

K těm největším projektům PSN patří Vanguard Prague v pražských Modřanech. Unikátní proměna bývalé továrny na letecké přístroje v luxusní loftové bydlení nemá obdoby v celé střední Evropě. Ve čtrnácti patrech naddimenzované konstrukce vznikne 150 loftů s mimořádnou vzdušností, které propojuje autovýtah.

S PSN se aktuálně proměňuje také soubor tří měšťanských domů na Novém Městě pražském. Jako Rezidence U Sv. Štěpána nabízí v samém centru Prahy 42 nových bytů. Další projekt PSN je zasazen na Letné. Šestipodlažní secesní dům láká jako Bydlení Na Výšinách na kouzelné výhledy, kterými se mohou těšit obyvatelé 18 nových bytových jednotek včetně luxusních mezonetů v nejvyšších patrech.

Akvizice PSN

rezidence-stepana

Rezidence U Sv. Štěpána

Dynamický rozvoj PSN běží dál na plné obrátky. Ambiciózní plány výstavby provází i chuť investovat. Společnost, která umí ocenit originální architekturu, historický odkaz i lukrativní lokalitu, stále hledá nové výzvy. Akviziční tým PSN vyhlíží další smysluplné akvizice, ať to budou domy k rekonstrukci, brownfieldy, pozemky k výstavbě či jakékoliv další nemovitosti s potenciálem.

Majitelé nemovitostí se můžou spolehnout na profesionální tým, který vyřeší i ty nejsložitější technické či právní případy. S PSN čeká majitele komplexní formální a právní servis, solidní jednání, férový odhad ceny nemovitostí a platba tak rychle, jak jen to jde. Navíc získají také záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Projekty PSN jsou důkazem.

Chcete prodat nemovitost? Kontaktujte akvizice PSN.


Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru