Dnes Čtvrtek - skorojasno 3°C
Zítra Pátek - oblacno 6°C
Čtvrtek 23. 1. 2025
Svátek má Zdeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Pro inzerenty
Inzercí na serveru www.prazskypatriot.cz cílíte na pražské zákazníky
Společnost Jet2.com nabídne přímé lety z Prahy do East Midlands
Letadlo společnosti Jet2 v Praze. Foto: Letiště Praha

Společnost Jet2.com nabídne přímé lety z Prahy do East Midlands

Velká Británie patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější destinace cestujících mířících z Letiště Václava Havla Praha. Právě milovníkům ostrovního království od listopadu přibude nová linka do regionu East Midlands. Informoval o tom Jiří Vyskoč, výkonný ředitel Rozvoje leteckého obchodu Letiště Praha.

Lety na letiště v blízkosti Nottinghamu, Derby či Leicesteru bude pražské letiště nabízet dvakrát týdně, vždy v pondělí a pátek. V zimě britský dopravce Jet2.com spustí rovněž sérii předvánočních letů z Prahy do Edinburghu, které budou v provozu každý čtvrtek a neděli od 30. listopadu do 17. prosince.

Společnost Jet2.com aktuálně provozuje pět pravidelných linek z Letiště Václava Havla Praha – Birmingham, Glasgow, Leeds, Manchester a Newcastle. Lety na letiště East Midlands pak budou v provozu od 10. listopadu až do 20. května 2024.

„Jsme rádi, že Jet2.com spustí již šestou pravidelnou linku na Letiště Václava Havla Praha. Linka East Midlands – Praha byla v provozu do března 2020 a její návrat je dobrým signálem stále rostoucí poptávky z obou trhů. Věřím, že přímé spojení z letiště East Midlands bude zajímavé nejen pro britské turisty, ale i pro české cestující mířící do Nottinghamu, Leicesteru nebo Derby,“ uvedl Vyskoč.

Steve Heapy, generální ředitel Jet2.com a Jet2holidays, řekl: „V letošní zimní sezóně jsme zaznamenali silnou poptávku po městských zájezdech. Jako vždy chceme dát cestujícím to, co chtějí, proto jsme spustili nové lety do Prahy z letiště East Midlands po celou zimní sezónu, stejně jako minisérii speciálních zájezdů na pražské vánoční trhy z letiště v Edinburghu.“


Autor: puc

Novoroční vykročení po naučných stezkách devítky

4. ledna 2025 v 10:13

Kam bude směřovat vaše první vykročení v roce 2025? Zkuste novoroční procházku na naučných stezkách devítky. Praha 9 nechala v minulosti vyznačit na svém území dvě naučné stezky – jihovýchodní a severozápadní.

Tip na víkend: Tradiční vánoční trh na zámku Dobříš nabídne vánoční produkty, občerstvení i program

5. prosince 2024 v 10:29

Vlídná, pohodová a neuspěchaná adventní atmosféra patří už několik let k vánočnímu trhu na zámku Dobříš. Tradiční akce pod záštitou Livie Colloredo-Mannsfeldové letos proběhne v sobotu 7. prosince od 11 do 19 hodin. Nádvoří rokokové památky zaplní vánoční stromečky, dekorace, chutné jídlo a pití...

Další články
Nahoru