dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražský sport

Společnost CUONI Group se stala novým hlavním partnerem fotbalové Slavie

SK Slavia Praha získala významného partnera do svého sponzorského portfolia. Plánovaný rozvoj klubu se od nynějška bude moci opřít o podporu společnosti CUONI. Smlouva o spolupráci má víceletou platnost.

„Jako dlouholetí příznivci profesionálního a mládežnického sportu se společnost CUONI rozhodla stát se obchodním partnerem fotbalového klubu SK Slavia Praha. Naše podpora klubu se silnou tradicí a srdečnými fanoušky bude směřována nejen na hlavní tým, ale taktéž na mládežnickou akademii. Společnosti CUONI bude ctí být součástí velké rodiny sešívaných,“ uvedli zástupci společnosti CUONI Group, nového hlavního partnera SK Slavia Praha.

„Chtěli bychom společnosti CUONI Group poděkovat za podporu a důvěru. Věříme, že právě navázané dlouhodobé partnerství bude úspěšné a že se podaří naplnit všechny záměry, se kterými do spolupráce vstupujeme,” řekl David Trunda, generální ředitel SK Slavia Praha – fotbal a.s.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru