dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Společná věc v Betlémské kapli. Koncert Tomáše Pfeiffera

Společná věc v Betlémské kapli. Koncert Tomáše Pfeiffera

Koncert Společná věc, na kterém Tomáš Pfeiffer představí svůj multimediální projekt, ve kterém jsou tóny Vodnářského zvonu doplněny speciální parabolickou projekcí, se koná 15. října v 19 hodin v Betlémské kapli.

Letošní, desátý ročník koncertů Společná věc, přivítá hosty; přední interprety hudební scény. Můžete se těšit na Panochovo kvarteto -  soubor, který představuje světovou špičku v interpretaci kvartetní hudby a zároveň je považován za vynikajícího představitele české kvartetní tradice.

Dalším hostem bude sopranistka Maida Hundeling, známá ze všech největších světových operních scén.

Svým vystoupením koncert obohatí také přední světový violoncellista Jiří Bárta.

Těšit se můžete na vystoupení držitele Thalie, tenora Jana Vacíka.
tp-plakat-nahled
Filmové záběry jednotlivých skladeb jsou inspirovány každodenním životem a souzní s hudební částí programu a v závěrečné části večera mohou diváci přijít až k Vodnářskému zvonu, zlehka se jej dotknout a prožít jeho rezonance v těsné blízkosti hráče i nástroje.

Vstupenky lze výhodně zakoupit v předprodeji na e-shopu: www.dub.cz, v síti TICKET ART, tel.: 222 897 333, www.ticket-art.cz.rezervace@ticket-art.cz.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru