dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

Spojení DNA a výživy vysvětlí Petr Havlíček

O humor Karla Hynka bude okořeněna show Petr Havlíčka, která se koná v sobotu 24. října v OC Šestka. Petr Havlíček zájemcům vysvětlí spojení DNA a výživy, kteří si pak zdarma budou moci nechat provést test DNA v mobilní laboratoři. O salvy smíchu se pak postará komik Karel Hynek se svou one man show na téma dieta.

Show je součástí výstavy Dna&já, která na Šestce probíhá do 8. listopadu.

V rámci výstavy je na Šestce rozmístěno šest interaktivních stanovišť, kde si návštěvníci mohou přečíst zajímavé informace o DNA, genech, kriminalistice či našich předcích. Další stanoviště odhaluje, jakou souvislost má DNA a talent, zda lze díky znalosti DNA hubnout či jak vypadají šperky inspirované právě DNA. V textu na každém stanovišti je zároveň umístěna nápověda k soutěži o kompletní DNA testy a své znalosti si každý může otestovat v mini-kvízech.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru