dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Spočítejte si s numeroložkou životní číslo partnera a zahrajte si hru na budoucnost vztahu
Kartářka a numeroložka Michaela Brigid Bradleay. Foto: archiv

Spočítejte si s numeroložkou životní číslo partnera a zahrajte si hru na budoucnost vztahu

V létě nám jde seznamování lépe, ale také se říká, že letní lásky vydrží kratší dobu. Zahrajte si s pomocí známé numeroložky a kartářky Michaely Brigid Bradleay malou hru na budoucnost vašeho vztahu.

Nejdřív požádejte partnera o jeho datum narození. Jednoduchým součtem všech číslic získáte jeho životní číslo. Například v datu 18. 4. 1981 se sečtou číslice 1+8+4+1+9+8+1. Výsledek je 32. Zde sečtete číslice 3 + 2 a získáte životní číslo 5

Pak už stačí porovnat si svá čísla a zjistit, zda se k sobě hodíte.

Numerologie ženy – charakteristika:

Životní číslo 1 :
Jste odvážná, nezávislá, svobodomyslná, inspirativní, rozhodná, energická, umíte se dobře vyjadřovat. Máte sklony přebírat velení i v lásce, druhý se musí podřídit. Jen zřídka dáváte najevo své city a dělá vám problém přiznat slabost, proto se můžete často cítit osamocena a nepochopena. Strach z nedokonalosti ve vás vyvolává žárlivost.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 8, 9, 5

Životní číslo 2 :
Vynikáte velmi dobrou intuicí, jste laskavá, citlivá, něžná a trpělivá. Jste diplomatická při řešení problémů, nemáte ráda konflikty. V práci i v lásce je pro vás důležité harmonické ovzduší, ráda se necháváte vést. Význam pro vás má láska, přátelství, vztahy s okolím. Máte silné osobní kouzlo. Od partnera potřebujete oddanost, a jste pro něj schopná udělat cokoliv i pořád dokola odpouštět.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 3,6

Životní číslo 3 :
Máte činorodou mysl. Jste tvořivá, originální a máte dobrou obrazotvornost. Nesnášíte nudu, jste vtipná, společenská, aktivní, ráda pomáháte, samota není nic pro vás. Potřebujete spoustu vnějších podnětů, v jednotvárném prostředí vztahu ztrácíte elán. Jste kritická k druhým, a proto je třeba se učit určité diplomacii. Hledáte partnery, na které můžete být hrdá, ale nechcete se podřizovat, máte ráda svou volnost.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 6, 7

Životní číslo 4 :
Potřebujete stabilitu, přesnost, rovnováhu. Jste velmi praktická až puntičkářská a máte dobré organizační schopnosti. Dokážete se chladnokrevně rozhodovat, být spravedlivá, málokdy ale přebíráte iniciativu. Dokážete jít vytrvale a trpělivě po cestě, kterou jste si vytyčila, ať v práci nebo ve vztahu. Velmi důležitá je pro vás věrnost, rodina, hluboké a trvalé city, ale někdy zapomínáte na názory a přání těch druhých.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 7,4

Životní číslo 5 :
Milujete pohyb, změny a ráda cestujete. Jste cílevědomá, houževnatá, spontánní. Rychle přemýšlíte i jednáte. Málokdy vydržíte na jednom místě, vyhledává svobodu a dobrodružství. Vaše touha po změně ale může přejít v roztržitost a nedostatek vytrvalosti. Dokážete být velmi okouzlující a přitažlivá, ale ve vztazích hrozí nestálost.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 7,1

Životní číslo 6 :
Máte silný vztah ke kráse a umění, vytříbený vkus, ráda vyhledáváte smyslné požitky. Dáváte přednost kvalitě před kvantitou, máte vysoké nároky jak na sebe, tak i na své okolí. Napětím a konfliktům se vyhýbáte, což vede k náladovosti a nerozhodnosti. Toužíte po klidu. Partnerství, rodina, domov jsou základem pro úspěch. Dokážete být něžná, plachá, nedostupná, svádět a odmítat zároveň a tím mužům poplést hlavu.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 2,3

Životní číslo 7 :
Jste citlivá, máte smysl pro spravedlnost a křivdy se vás hluboce dotknou. Jste originální, zajímá vás vše neobvyklé a zvláštní, máte nezávislé myšlení a velký pozorovací talent. Potřebujete pro svůj život přátelství. Toužíte po nezávislosti, a proto jen těžko vstupujete do vztahu.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 3,4

Životní číslo 8 :
Řídíte se přísnou logikou, Jste ctižádostivá, aktivní, energická, máte vůdcovské schopnosti, toužíte po moci a penězích a milujete výzvy. Nerada ztrácíte čas, žijete na plný plyn, jste tvrdá, netolerantní a tvrdohlavá. I po citové stránce u vás vítězí přímočarost, vášeň, ale i žárlivost.
Hodí se k vám partner se životním číslem: 1,7

Životní číslo 9 :
Jste vznešená, štědrá, tolerantní a nezištná. Hledáte základní pravdu, duchovní hloubku. Umíte se dobře přizpůsobit a dokážete porozumět ostatním. Máte vysokou úroveň mentální energie a všechna úskalí a problémy zvládnete. Jste velice upřímná, laskavá, ale obvykle žádáte více citu, než sama dáváte. Vašim hlavním úkolem je nalézt vnitřní rovnováhu.
Hodí se k vám partner s životním číslem: 3,6

Muži a jejich životní čísla:

Životní číslo 1 :
Kontrola, žárlivost a nedůvěra. Typické znaky pro jedničku. Muž s životním číslem 1 si vás bude hlídat na každém kroku. Musíte patřit jen jemu. Ale žárlivost vám nikdy nepřizná. Ve vztahu bere buď vše anebo nic a to samé chce i v posteli. Nebudete-li mu vyhovovat, ohlídne se po jiném sexuálním objektu.

Životní číslo 2:
Svádění je pro dvojku hra. Muž s životním číslem 2 vyžaduje pozornost, důkazy lásky a zbožňuje intimnosti. Má rád různé sexuální hrátky a nepohrdne zapálenými svíčkami, šampaňským. Láska je pro něj nadevše, ale ve vztahu často musí bojovat sám se sebou. V posteli je muž s číslem 2 velmi náruživý. Bude vás i hodiny svádět, dokud neodoláte.

Životní číslo 3:
Mužnost, síla, sexuální ideál. Muž trojka je typický muž, sexuální dobývání bere jako symbol úspěchu. Potřebuje dokázat sám sobě i okolí, že to se ženami umí. Neustále ženu svádí a využívá všech svých zbraní. Muž 3 si dobýváním potřebuje zvýšit sebevědomí, je to v něm zakotveno. Buď si na to zvyknete, nebo ne.

Životní číslo 4:
Muž s životním číslem 4 se srovnává s jinými. Celý život bojuje s pokušením ostatní porážet. Svoji hru hraje i při dobývání a svádění ženy. Často ho nezajímá, že je žena zadaná a hraje na soupeřově území. O boji je to i v posteli. Svede vás a to mu stačí. Muž 4 se svou sexualitou bojuje celý život a potřebuje partnerku, která ho usměrní.

Životní číslo 5:
Pro muže 5 je důležitá důvěra. Málo se lidem svěřuje a budete muset mu dát čas. Otevírá se až ve vážném vztahu, musí mít k vám důvěru. Vy jej naopak musíte respektovat. Sex jej pro něj rozhovor beze slov. Na okolí působí sebevědomě, ale je to jen maska. V sexu je něžný a rád se mazlí a získáte-li si jej, bude nejlepším milencem ze všech.

Životní číslo 6:
Hlavním problémem šestky je, že nemá důvěru ve vztah. Muž 6 je znám okolím jako chladný, tvrdý a nedobytný. Má rád všechno pod kontrolou. Svou sílu a nadvládu rád dokazuje i v posteli.

Životní číslo 7:
Sexuálně založený muž s výraznými fantaziemi. Jistý sexuální impuls pro něj může být zajímavější nežli samotný vztah. Sedmičky jsou často fetišisti, potřebují k sexuálnímu vzrušení nějaký podnět. Muž 7 má rád náročné polohy a dráždivá slova v posteli.

Životní číslo 8:
Muž osmička má potřebu ženu vlastnit. Kontroluje partnerku a věří v oddanost těla i duše. Je schopen se přizpůsobit. Dokonce se někdy podřizuje ženě. Ve vztahu je často žena hlavou rodiny. To samé je i v posteli. Dáte-li muži 8 najevo svou oddanost, oddá se také on vám.

Životní číslo 9:
Myšlenky, souznění, pocity. Muž 9 na vás bude neustále myslet, bude skrze vás žít. Pocity druhých často vnímá více nežli ty vlastní, intuitivně cítí, co se v milovaném člověku odehrává. Bude mu záležet na vašem štěstí. Těšte se na pozorného milence.


Autor: Zuzana Pšenicová
Další články
Nahoru