dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražské krimi

Spící slečna na uzamčených toaletách u benzínky. Důvod? Prozradil to její odér

V pátek pozdě večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že se v ulici Plzeňská na čerpací stanici již delší dobu na uzamčených toaletách nachází osoba.

„Hlídka se po příjezdu na uvedené místo spojila s oznamovatelkou, která jí sdělila, že je skoro hodinu na toaletách zamčená mladá žena. Strážníkům se po několika minutách podařilo s ženou navázat kontakt a přesvědčit ji, aby otevřela dveře a vyšla ven,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Patnáctiletá slečna sdělila, že zde usnula. Byl z ní silně cítit alkohol. Orientační dechová zkouška vzápětí potvrdila pozitivní výsledek – 1,08 ‰ alkoholu v dechu.

„V tomto případě se hlídce nepodařilo zjistit, kdo nezletilé alkohol podal, proto na místo přivolala Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu opatření,“ dodala mluvčí Seifertová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru