Dnes Pátek - polojasno 19°C
Zítra Sobota - bourky 20°C
Sobota 25. 5. 2024
Svátek má Viola
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Šperky na léto plné barev a hravosti
Letní šperky můžete vybírat on-line. Foto: Ornamenti

Šperky na léto plné barev a hravosti

Léto, ženy a šperky patří k sobě. Připravte se na letní sezónu včas a vyberte si nové, zářivé kousky z e-shopu Ornamenti v pohodlí domova. Vybírat můžete ze spousty náušnic, náhrdelníků, prstýnků a náramků z chirurgické oceli ve stříbrné či pozlacené variantě.

Jaké jsou trendy léta 2023?
Pro léto jsou ideální šperky z oblíbené chirurgické oceli. Jsou nealergizující, vhodné i pro citlivou pleť a hlavně voděodolné – nemusíte si je tedy sundávat, ani když si jdete zaplavat do moře či do bazénu. A to je v létě k nezaplacení! Zdobit vás budou i při různých sportovních aktivitách, zvládnou s vámi všechny běžné denní činnosti.

V létě „frčí“ barvy. Barevné šperky skvěle doplní jakýkoli jednoduchý outfit, jsou hravé a odvážné.

Ve svitu slunečních paprsků vypadají skvěle šperky zdobené zirkony, obzvláště těmi barevnými. Rozehrají třpytivou duhovou hru, kterou nikdo nepřehlédne.

Trend, který je „in“ po celý rok, ale v létě obzvlášť vynikne, je vrstvení šperků. Kombinovat a vrstvit lze všechny typy šperků – prstýnky, náhrdelníky i náramky. Ideální jsou tenké a nepříliš zdobené šperky, které můžete doplnit šperkem výrazným. U náhrdelníků vypadá dobře kombinace různých délek, které se nepřekrývají, ale dají všem vyniknout. Kombinovat lze zlaté i stříbrné šperky, jednoduché šperky se šperky s perlami či zirkony. Pokud se však samy na vrstvení necítíte, sáhněte po špercích, které v sobě efekt vrstvení již nesou, např. pozlacený náhrdelník Double Satin gold nebo pozlacený náramek Triple Snake gold.

Buďte v létě odvážné a experimentujte! Zkoušet můžete i různé výrazné kousky. Na holé, opálené kůži budou vypadat skvěle.

Tipy na letní šperky Ornamenti

V paprscích letního slunce vyniknou náušnice s barevnými zirkony. Vyberte si buď menší, elegantní pozlacené náušnice Summertime gold, nebo výraznější Colourful Zirconia Oval gold.

Vyloženě letní náladu s sebou nesou šperky řady Tuquoise Clover gold. Zdobí je přírodní kámen v azurové barvě – minerál Amazonit Tianhe a zkombinovat můžete náušnice Turquoise Clover gold, náhrdelníknáramek téže řady. Šperky můžete mít také ve variantě zdobené černým achátem – řadu Black Clover gold. A opět můžete vybírat z náušnic, náhrdelníkunáramku.

Letně barevný „vibe“ má také stylový, pozlacený „boho“ náramek Orange Stones gold, ozdobený perlou a korálky z oranžovo-žlutého opálu.

Pokud máte rády pestré barvy, zvolte pozlacený dlouhý náhrdelník Clovers multi colors gold, který je ozdobený barevnými čtyřlístky a je ideální k vrstvení s jinými náhrdelníky. Doplnit ho můžete s náramkem ve stejném designu.

Nabídku letních šperků najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.Autor: ska

V Galerii 1 je nová kavárna

23. května 2024 ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

20. května 2024 v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Další články
Nahoru