Dnes Středa - jasno 18°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 19°C
Středa 4. 10. 2023
Svátek má František
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Šperky na léto plné barev a hravosti
Letní šperky můžete vybírat on-line. Foto: Ornamenti

Šperky na léto plné barev a hravosti

Léto, ženy a šperky patří k sobě. Připravte se na letní sezónu včas a vyberte si nové, zářivé kousky z e-shopu Ornamenti v pohodlí domova. Vybírat můžete ze spousty náušnic, náhrdelníků, prstýnků a náramků z chirurgické oceli ve stříbrné či pozlacené variantě.

Jaké jsou trendy léta 2023?
Pro léto jsou ideální šperky z oblíbené chirurgické oceli. Jsou nealergizující, vhodné i pro citlivou pleť a hlavně voděodolné – nemusíte si je tedy sundávat, ani když si jdete zaplavat do moře či do bazénu. A to je v létě k nezaplacení! Zdobit vás budou i při různých sportovních aktivitách, zvládnou s vámi všechny běžné denní činnosti.

V létě „frčí“ barvy. Barevné šperky skvěle doplní jakýkoli jednoduchý outfit, jsou hravé a odvážné.

Ve svitu slunečních paprsků vypadají skvěle šperky zdobené zirkony, obzvláště těmi barevnými. Rozehrají třpytivou duhovou hru, kterou nikdo nepřehlédne.

Trend, který je „in“ po celý rok, ale v létě obzvlášť vynikne, je vrstvení šperků. Kombinovat a vrstvit lze všechny typy šperků – prstýnky, náhrdelníky i náramky. Ideální jsou tenké a nepříliš zdobené šperky, které můžete doplnit šperkem výrazným. U náhrdelníků vypadá dobře kombinace různých délek, které se nepřekrývají, ale dají všem vyniknout. Kombinovat lze zlaté i stříbrné šperky, jednoduché šperky se šperky s perlami či zirkony. Pokud se však samy na vrstvení necítíte, sáhněte po špercích, které v sobě efekt vrstvení již nesou, např. pozlacený náhrdelník Double Satin gold nebo pozlacený náramek Triple Snake gold.

Buďte v létě odvážné a experimentujte! Zkoušet můžete i různé výrazné kousky. Na holé, opálené kůži budou vypadat skvěle.

Tipy na letní šperky Ornamenti

V paprscích letního slunce vyniknou náušnice s barevnými zirkony. Vyberte si buď menší, elegantní pozlacené náušnice Summertime gold, nebo výraznější Colourful Zirconia Oval gold.

Vyloženě letní náladu s sebou nesou šperky řady Tuquoise Clover gold. Zdobí je přírodní kámen v azurové barvě – minerál Amazonit Tianhe a zkombinovat můžete náušnice Turquoise Clover gold, náhrdelníknáramek téže řady. Šperky můžete mít také ve variantě zdobené černým achátem – řadu Black Clover gold. A opět můžete vybírat z náušnic, náhrdelníkunáramku.

Letně barevný „vibe“ má také stylový, pozlacený „boho“ náramek Orange Stones gold, ozdobený perlou a korálky z oranžovo-žlutého opálu.

Pokud máte rády pestré barvy, zvolte pozlacený dlouhý náhrdelník Clovers multi colors gold, který je ozdobený barevnými čtyřlístky a je ideální k vrstvení s jinými náhrdelníky. Doplnit ho můžete s náramkem ve stejném designu.

Nabídku letních šperků najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.Autor: ska

Jaká je pro letošek nejmódnější obuv pro ni i pro něj? Trendy v roce 2023

24. září 2023 ve 20:45

Každý nový rok přináší nové módní trendy – a to platí bezesporu i pro obuv. Ani rok 2023 nepředstavoval výjimku. Podívejme se proto na nejnovější trendy v obuvi určené pro dámy i pro pány. Jaké kousky stojí za to mít v botníku? Víme o nich a rádi vám prozradíme, které...

FTN se zúčastnila Dne zdraví, který pořádala Praha 4

22. září 2023 v 10:59

Tento týden v úterý 19. září se opět konala tradiční akce pro veřejnost pod názvem Den zdraví, který každý rok pořádá Praha 4. Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) se stala již poněkolikáté partnerem této události, která je zaměřena na prevenci zdraví, zdravý životný styl a zdravou...

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Další články
Nahoru