dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražský sport

Sparťan Přikryl jde na hostování do Dukly

Fotbalová Dukla potvrdila příchod Tomáš Přikryla ze Sparty. Dnes se zapojil do tréninku s prvním týmem klubu. Talentovaný ofenzivní hráč a reprezentant do jednadvaceti let přichází na půlroční hostování.

Dvaadvacetiletý útočník začínal s fotbalem ve Velkém Týnci, odkud v deseti letech odešel do Sigmy Olomouc. Zde prošel mládežnickými týmy až do A mužstva. Poprvé naskočil do ligy v sezoně 2010/2011, kdy odehrál 17 utkání a vstřelil 3 branky. Následující soutěžní ročník přestoupil do Sparty, kde do dnešního dne zasáhl celkem do 65 utkání a vstřelil 9 branek.

V reprezentačních výběrech se Tomáš objevuje pravidelně od 16 let. Nejvíce o sobě dal vědět na evropském šampionátu do 19 let v roce 2011, kdy významnou měrou přispěl k zisku stříbrné medaile. Nyní je v kádru reprezentační jednadvacítky.

„Jsme velice rádi, že se Tomáš rozhodl pro vstup do našeho klubu. Jedná se o jednoho z nejtalentovanějšího hráče naší kopané a reprezentanta do 21 let. Věříme, že v našem mužstvu najde uplatnění a bude velkou posilou pro jarní část první ligy," uvedl k příchodu sportovní ředitel Günter Bittengel.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru