dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Sparta se večer představí ve Vršovicích, stovky policistů jsou v pohotovosti
Na začátku probíhajícího ligového ročníku vyhrála Sparta na Letné nad Bohemians 1905 2:1. Foto: sparta.cz

Sparta se večer představí ve Vršovicích, stovky policistů jsou v pohotovosti

Několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie se podílí na dnešních bezpečnostních opatřeních v souvislosti s večerním fotbalovým utkáním mezi Spartou a Bohemians 1905.

V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i čtyřicet strážníků Městské policie hlavního města Prahy.

Zápas Sparty na hřišti Bohemians Praha 1905 začíná dnes v 20:15.

„V případě potřeby situaci bude monitorovat i policejní vrtulník. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policisté během dneška monitorují pohyb fanoušků obou celků na území Prahy. „V případě potřeby zajistí doprovod fanoušků ke stadionu a budou dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale zejména na bezpečnost a plynulost silničního provozu,“ pokračoval Daněk.

Stadion bude pro fanoušky otevřený od osmnácti hodin a patnácti minut. Pořadatelé budou také všechny návštěvníky u vstupu kontrolovat, zdali na stadion nevnášejí nebezpečné předměty nebo pyrotechniku. Zápas je již vyprodaný.


Další články
Nahoru