dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Sparta přivítá v hitu kola Teplice, Slavia hraje v Příbrami
Slávisty nečeká v Příbrami nic snadného. Foto: slavia.cz

Sparta přivítá v hitu kola Teplice, Slavia hraje v Příbrami

V šlágru 13. kola Gambrinus ligy přivítá dnes večer Sparta na svém stadionu rozjeté Teplice, které mají v probíhajícím ročníku dobrou formu a střílí hodně gólů. Zajímavá utkání čekají i další pražské týmy. Slavia jede do Příbrami, Dukla do Uherského Hradiště, kde bude hrát na hřišti Slovácka. V pondělí přivítá Bohemka Mladou Boleslav.

Sparta – Teplice, 2.11. 20:15

TV přenos na ČT4 sport

Teplice jsou v průběžné tabulce třetí, ale pokud je Sparta dnes večer porazí, odskoší jim již o devět bodů.

„Teplice udělaly za poslední dobu hodně velký kus práce a ušly dlouhou cestu. Mají velkou ofenzivní sílu a nebezpeční jsou prakticky všichni hráči. Musíme se na ně připravit, jako na celý tým a eliminovat jejich přednosti,“ uvedl trenér Sparty Vítězslav Lavička.

„Těším se na dobrou atmosféru. Úroveň zápasů obou soupeřů v posledním kole byla na vysoké úrovni a zároveň to byla ta nejlepší pozvánka a argument, proč přijít na stadion,“dodal pro klubový web.

Slovácko – Dukla, 2.11. 17:00

1. FC Slovácko je po dvanácti kolech Gambrinus ligy na dvanácté příčce ligové tabulky. Dukla je se sedmnácti body šestá. Tým z Julisky je nejvíce remizujícím týmem. Už pět utkání Dukly skončilo v probíhajícím ročníku plichtou.

„Na Slovácku nás čeká těžké utkání, protože se v posledních kolech dostali do formy. Čekají nás čtyři utkání, z kterých hrajeme tři venku. Chtěli bychom ještě nějaké body přivézt, takže proč se o to nepokusit hned v prvním zápase,“ řekl trenér Dukly Luboš Kozel.

Příbram – Slavia, 2.11. 17:00

Výkony sešívaných se s každým kolem lepší, po cenné remíze v Plzni a vítězství nad Bohemians 1905 si slávisté chtějí odvézt tři body i z Příbrami. Slavia i Příbram mají před sobotním duelem zatím v tabulce shodně 11 bodů.

„Teď přicházejí zápasy pravdy. Abychom měli klidnější přezimování, tak věřím tomu, že si mužstvo uvědomuje vážnost zápasů, které přijdou. Příbram, Brno, Slovácko a Liberec. Musíme se pokusit z těchto střetnutí vytěžit maximum, aby zima byla klidnější,“ uvedl trenér Miroslav Koubek.

„Marodka se nám vyprázdnila. Jenom Milan Bortel má dlouhodobé problémy. Už trénuje i Radek Černý a dokonce i Ondra Petrák, kterého trápila třísla, se zapojil s námi do tréninku,“ upřesnil slávistický kouč.

Bohemians 1905 – Ml. Boleslav, 4.11. 18:00,

TV přenos na ČT4 sport

Zatímco Dukla bude hrát po většinu podzimu mimo Prahu, Klokani z Vršovic opustí hranice Prahy jen jednou. Tým má zajím jen jedenáct bodů. V hodně vyrovnané spodní části tabulky to znamená, že po tomto kolo může poskočit o několik příček, ale také spadnou na sestupovou pozici.

Vršovičtí proto chtějí ze zbylých utkání vydolovat nějaké body, abych byli před jarem klidnější. „První šance je už proti Boleslavi. Přestože je to kvalitní tým se širokým kádrem, uděláme vše, abychom uspěli,“ řekl pro klubový web trenér Jozef Weber.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru