Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Sparta nadělovala, Slavii skalpovali plzeňští indiáni

V prvním utkání po skončení olympijské pauzy si sparťané doma pořádně zastříleli. Nakonec se zastavili na sedmi brankách, z toho dvě dali v posledních dvou minutách. Gólman Novotný udržel podruhé v sezoně čisté konto. Před utkáním převzala Sparta Prezidentský pohár pro vítěze základní části extraligy.

HC Sparta Praha HC Kometa Brno 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Ton (Hlinka, T. Rachůnek), 9. I. Rachůnek (Klimek), 13. Hlinka (Ton), 26. Buchtele (Kumstát), 29. Pilař (Ton, Hlinka), 59. Ton (Hlinka, T. Rachůnek), 60. Simon (Přibyl). Rozhodčí: Horák, Pavlovič – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 7347. Střely na branku: 37:22.

V úplně jiné pozici je Slavia. Té se nedaří a po prohře v Plzni 1:4 vypadla z desítky, která bude v play – off bojovat o titul. Plzenští indiáni rozhodli utkání v poslední třetině, ve které dali tři góly. Na desátém místě Pražany vystřídal Liberec, který má čtyři kola před koncem na Slavii tříbodový náskok. Slavia zakončí základní část extraligy v domácím prostředí.

HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Jeřábek (Pletka), 44. Sýkora J. (Straka), 49. Lev (Indrák), 57. Duda (Vlasák) – 59. Stránský (Poletín). Rozhodčí: Minář, Polák – Gabauer, Lederer. Vyloučení: 8:12. Využití: 1:0. Diváci: 4965. Střely na branku: 27:30.

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...