dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Španělka do sebe napěchovala válečky s pervitinem a zkolabovala v centru Prahy
Španělku, která v těle převážela drogy, musela odvézt záchranka. Ilustrační foto: archiv

Španělka do sebe napěchovala válečky s pervitinem a zkolabovala v centru Prahy

Když tento týden převezla záchranka do nemocnice ženu, která zkolabovala v Revoluční ulici, nestačili se lékaři divit. Při vyšetření nalezli v jejích tělních dutinách celkem sedm válečků s bílou krystalickou látkou a v jejím příručním zavazadle jeden váleček této látky o hmotnosti necelých 200 gramů.

Žena byla v bezvědomí a nebyla schopná komunikovat, kriminalisté proto ihned mířili do nemocnice, aby urychleně zjistili bližší okolnosti případu.

„Speciální soupravou určenou k orientačnímu testu návykových látek se potvrdilo, že se jedná o drogu pervitin,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Lékaři potom kriminalistům vydali všechny nalezené balíčky včetně jednoho, který se v cizince poškodil a způsobil ji kolaps.

Když se po několika hodinách zdravotní stav cizinky zlepšil, lékařům krátce sdělila, že si drogy opatřila ve Španělsku od neznámého muže a pak přicestovala letadlem do Prahy, kde měla další neznámé osobě zásilku předat.

V zavazadle měla ovšem i cestovní pas čtyřleté holčičky, která zůstala ve Španělsku. Kriminalisté proto cestou mezinárodní spolupráce osloví tamní kolegy a požádají je o součinnost a prověření této informace.

Čtyřiatřicetileté ženě hrozí za nedovolenou výrobu a jiní nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy až desetileté vězení.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru