dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Pražské krimi

Spadla klec: Sedmnáct let se skrýval v zahraničí, dopadli ho v pražském bytě

Policisté zadrželi v Praze koncem minulého týdne pětačtyřicetiletého muže, který 17 let utíkal před nástupem do vězení za majetkovou trestnou činnost. Pětačtyřicetiletý muž z  Prahy sice poslední tři roky cestoval po Evropě, ale dřív se ukrýval v Hongkongu a Thajsku, kde pokračoval v páchání trestné činnosti.

„Během útěku a páchání další trestné činnosti používal falešné cestovní doklady, které si v zahraničí opatřil,“ uvedl mluvčí Policejního prezidia ČR David Schön.

Na dopadení muže spolupracovalo policejní prezidium s kriminalisty Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality. Společně ho dopadli v pražském bytě, který mu obstaral další člověk s kriminální minulostí.

„Nyní je už uprchlík ve vězení, kde si odpykává pětiletý trest odnětí svobody. V případě odsouzení za další závažnou majetkovou trestnou činnost se mu může pobyt ve věznici prodloužit o několik let,“ doplnil policejní mluvčí.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru