dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Soutěžte s Muzeem historických nočníků a toalet

Přes 2000 zajímavých exponátů si můžete prohlédnout v Muzeu historických nočníků a toalet ve Vyšehradské ulici č. 12, kousek od Výtoně. Manželé Sedláčkovi svou soukromou sbírku neustále doplňují novými kousky vydraženými na aukcích, nechybí ani dary od potomků starých šlechtických rodin, najdete zde i vzácné ručně malované porcelánové toalety z Asie, sbírku starých splachovadel a mnoho dalšího.

Z původního žertovného koníčka se po deseti letech stala zajímavá historická sbírka, která u nás ani ve světě nemá obdoby!

Muzeum letos vyhlásilo druhý ročník soutěže o vtipnou povídku nebo fotografii vztahující se tematicky k předmětům v muzeu. Přihlásit se může kdokoliv – podmínkou je, aby byl příspěvek kultivovaný a publikovatelný před desátou hodinou večer. Stačí ho zaslat na mailovou adresu director@museum-toilet.com.

Uzávěrka soutěže je 19. listopadu, tedy na Světový den toalet, a vyhlášení vítězů proběhne do konce roku 2014. Od muzea získají tři vítězové pěkné ceny! Více se dozvíte na www.museum-toilet.com.


Další články
Nahoru