dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Soutěž o volňásky: přileťte s dětmi do Holešovic osídlit jejich vlastní planetu
Dívčí skupina Diamond Cats. Foto: archiv

Soutěž o volňásky: přileťte s dětmi do Holešovic osídlit jejich vlastní planetu

Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat veletrh hraček, her a dětských potřeb. Ten letošní proběhne v termínu od 31. října do 3. listopadu pod názvem Dětská planeta 2013. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za výhodné veletržní ceny a zároveň si děti užijí skvělou zábavu.

Soutěž

Napište na adresu redakce@prazskypatriot.cz správnou odpověď na otázku, jak se jmenuje veletrh hracích konzolí a počítačových her, který bude na holešovickém Výstavišti probíhat současně s veletrhem Dětská planeta 2013.

Prvních deset autorů správných odpovědí získá po dvou lístcích na Dětskou planetu.

Holky, staňte se hvězdou na Littlest Pet Shop a My Little Pony show. Kluci, splňte misi na Boys show a zachraňte planetu Zemi! Ke každé zakoupené dětské vstupence dostanete navíc dáreček zdarma a to panáčka Playmobiláka.

Všechny Petšopačky nadchne nová Littlest Pet Shop show, na které se budou cítit jako opravdové hvězdy. Na letošním ročníku show vystoupí Superstar Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté ciskusu Jo-Joo, muvící papoušek a tančící poník.

Pro holčičky je připravena stylová My Little Pony show a soutěž s novou Equestria girl, kde se mohou nechat vyfotit v kabrioletu i se bavit ve škole pro modelky, vytvořit si vlastní masku podle známé panenky či si připnout do vlasů pramínky jako má právě Equestria girl.

Na Dětské planetě si budou moci děti vlastnoručně nazdobit podle své fantazie v Igráčkově kreativní dílničce bílého Igráčka.

Veletrh hraček a her nabídne také nové Aktivity special, samozřejmě zde bude k nákupu i Lego a prvně si na veletrhu můžete zakoupit i Monopoly Empire, které zde budou mít svoji veletržní premiéru.

Souběžně zde bude probíhat také veletrh hracích konzolí a počítačových her pod názvem HRAY!EXPO, zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky.

Zakoupením jedné vstupenky na veletrh Dětská planeta získáváte vstup na úplně všechny doprovodné akce i show.

Vstupné: děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 15 let 50 Kč, základní vstupné 150 Kč, rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 300 Kč, školy a školky včetně doprovodu 20 Kč

Otevírací doba veletrhu: čtvrtek a pátek od 10 do 18 hodin, sobota od 9 do 18 hodin, neděle od 9 do 16 hodin

Podrobné informace o všech akcí jsou na www.detskaplaneta.cz.


Další články
Nahoru