dnes
Pátek - zatazeno
9°C
zítra
Sobota - zatazeno
8°C
pozítří
Neděle - zatazeno
8°C
Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze
Foto: Praha 13

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu balkonů a předzahrádek se setkala s velkým zájmem, což dokazuje mimo jiné i to, že z jedné soutěže se staly soutěže hned dvě. Z jedné části se jí zúčastnili obyvatelé Prahy 13 a z druhé studenti ZŠ Jánského pod vedením paní učitelky Civínové, která ji pojala jako foto soutěž v rámci občanské výchovy.

soutez-vanocni-vyzdoba-3 Porota, ve které zasedl Vít Bobysud, Marcela Plesníková, Yveta Kvapilová a Ludmila Tichá, měla opravdu nelehkou úlohu – vybrat nejkrásněji vyzdobený balkon a předzahrádku a zároveň vybrat vítěznou fotku studentů ZŠ Janského, kteří vánoční výzdobu fotili po celé Praze 13.

Předání cen proběhlo 21. ledna v obřadní síni radnice. Vítězem soutěže o nejkrásněji vyzdobený balkon se stala Markéta Hodačová, druhou pozici zaujala Milena Špačková a na třetím místě se umístila Irena Zofová. 

Předzahrádku podle poroty nejkrásněji vyzdobil pan Miloslav Hájek.

Studentská část měla také své vítěze. První místo získala Bára Synovcová, na druhém místě se umístili Filip Bauer a Ondřej Novák a třetí místo obsadily Lucie Ernstová a Alex Raganová. Nakonec si všichni, kteří se soutěže zúčastnili, odnesli pamětní diplomy.

Vánoční soutěž o nejzajímavěji vyzdobený balkon a předzahrádku může směle konkurovat její letní verzi, kterou bude radnice vyhlašovat i v letošním roce.
soutez-vanocni-vyzdoba-2


Stovky expertů na největší orgán v těle jedou do Prahy

20. listopadu 2019 v 10:56

V tuzemsku nyní žije asi 55 000 lidí s nějakou formou střevního zánětu. Jen u Crohnovy choroby se za posledních 12 let zvedl počet nemocných ze 14 000 na 27 000. Nejenom toto budou řešit stovky odborníků na trávicí trakt – gastroenterologů – kteří se v těchto dnech sjíždí z Česka i Slovenska do...

Víc městských bytů pro potřebné profese

19. listopadu 2019 ve 20:12

Rada hlavního města Prahy schválila na včerejším jednání navýšení počtu bytů pro potřebné profese. Nejvíce bytů získají sociální pracovníci, příslušníci integrovaného záchranného systému a učitelé.

Další články
Nahoru