dnes
Čtvrtek - jasno
20°C
zítra
Pátek - jasno
21°C
pozítří
Sobota - jasno
20°C
Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze
Foto: Praha 13

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu balkonů a předzahrádek se setkala s velkým zájmem, což dokazuje mimo jiné i to, že z jedné soutěže se staly soutěže hned dvě. Z jedné části se jí zúčastnili obyvatelé Prahy 13 a z druhé studenti ZŠ Jánského pod vedením paní učitelky Civínové, která ji pojala jako foto soutěž v rámci občanské výchovy.

soutez-vanocni-vyzdoba-3 Porota, ve které zasedl Vít Bobysud, Marcela Plesníková, Yveta Kvapilová a Ludmila Tichá, měla opravdu nelehkou úlohu – vybrat nejkrásněji vyzdobený balkon a předzahrádku a zároveň vybrat vítěznou fotku studentů ZŠ Janského, kteří vánoční výzdobu fotili po celé Praze 13.

Předání cen proběhlo 21. ledna v obřadní síni radnice. Vítězem soutěže o nejkrásněji vyzdobený balkon se stala Markéta Hodačová, druhou pozici zaujala Milena Špačková a na třetím místě se umístila Irena Zofová. 

Předzahrádku podle poroty nejkrásněji vyzdobil pan Miloslav Hájek.

Studentská část měla také své vítěze. První místo získala Bára Synovcová, na druhém místě se umístili Filip Bauer a Ondřej Novák a třetí místo obsadily Lucie Ernstová a Alex Raganová. Nakonec si všichni, kteří se soutěže zúčastnili, odnesli pamětní diplomy.

Vánoční soutěž o nejzajímavěji vyzdobený balkon a předzahrádku může směle konkurovat její letní verzi, kterou bude radnice vyhlašovat i v letošním roce.
soutez-vanocni-vyzdoba-2


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Začala Anketa dobrovolní hasiči roku 2019. Skleněná helma a peníze na hasičské vybavení pro vítěze

15. dubna 2019 v 07:29

Jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé republiky, které přihlásí své zásahy a činnost do letošního 9. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku, mohou společně s oceněním za jejich práci získat novou hasičskou techniku nebo vybavení spojené s hasičskou činností. Přihlásit se mohou v termínu od...

Další články
Nahoru