dnes
Středa - zatazeno
6°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
7°C
Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze
Foto: Praha 13

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu Prahy 13 má své vítěze

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu balkonů a předzahrádek se setkala s velkým zájmem, což dokazuje mimo jiné i to, že z jedné soutěže se staly soutěže hned dvě. Z jedné části se jí zúčastnili obyvatelé Prahy 13 a z druhé studenti ZŠ Jánského pod vedením paní učitelky Civínové, která ji pojala jako foto soutěž v rámci občanské výchovy.

soutez-vanocni-vyzdoba-3 Porota, ve které zasedl Vít Bobysud, Marcela Plesníková, Yveta Kvapilová a Ludmila Tichá, měla opravdu nelehkou úlohu – vybrat nejkrásněji vyzdobený balkon a předzahrádku a zároveň vybrat vítěznou fotku studentů ZŠ Janského, kteří vánoční výzdobu fotili po celé Praze 13.

Předání cen proběhlo 21. ledna v obřadní síni radnice. Vítězem soutěže o nejkrásněji vyzdobený balkon se stala Markéta Hodačová, druhou pozici zaujala Milena Špačková a na třetím místě se umístila Irena Zofová. 

Předzahrádku podle poroty nejkrásněji vyzdobil pan Miloslav Hájek.

Studentská část měla také své vítěze. První místo získala Bára Synovcová, na druhém místě se umístili Filip Bauer a Ondřej Novák a třetí místo obsadily Lucie Ernstová a Alex Raganová. Nakonec si všichni, kteří se soutěže zúčastnili, odnesli pamětní diplomy.

Vánoční soutěž o nejzajímavěji vyzdobený balkon a předzahrádku může směle konkurovat její letní verzi, kterou bude radnice vyhlašovat i v letošním roce.
soutez-vanocni-vyzdoba-2


Praha 11: Jednání Komise pro životní prostředí

17. února 2020 v 09:58

Jednání Komise pro životní prostředí RMČ Prahy 11 pro životní prostředí je veřejné a koná se v pondělí 24. února od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova (č. dv. 119), Úřad MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Praha 15: Změna ve vyplácení dávek sociální péče

16. února 2020 ve 21:22

Praha 15 informuje, že Úřad práce je z ÚMČ Praha 15, Boloňská ulice 478/1 přestěhován na Úřad práce Praha 10, Vršovická 1429/68, Praha 10 Vršovice.

Další články
Nahoru