Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Sousedský spor ve Vršovicích skončil pobodáním jednoho muže
Ilustrační foto: Freeimages.com

Sousedský spor ve Vršovicích skončil pobodáním jednoho muže

Policie vyšetřuje víkendový konflikt mezi dvěma sousedy v Praze 10, při kterém jeden z nich napadl s nožem v ruce toho druhého.

Událost se odehrála v sobotu 22. května po jednadvacáté hodině v Novgorodské ulici ve Vršovicích. V jednom z tamních bytů se do sousedského sporu dostali dva muži.

Konflikt, v němž hrál roli i alkohol, následně vygradoval, a jeden ze sousedů napadl druhého nožem. Bodné zranění, jež mu způsobil v oblasti břicha, si vyžádalo okamžité ošetření a následný odvoz do nemocnice, kde se podrobil operaci.

„Přímo v bytě pak hlídky zadržely s využitím donucovacích prostředků šedesátiletého útočníka. Následně byl předveden na policejní služebnu k dalším úkonům,“ popsal zákrok hlídek ze sousední Prahy 4 policejní mluvčí Jan Rybanský.

Podezřelý si v průběhu včerejška vyslechl obvinění pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě pravomocného rozsudku hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.


Autor: puc

Jen jedno vínko a za volant

Dnes ve 13:00

Zákaz vjezdu v centru Prahy porušil 33letý řidič z Prahy 10. Na dotaz strážníků ohledně požití alkoholu odpověděl, že vypil před jízdou jedno vínko.

Po patnácti letech ji prozradilo neosvětlené kolo

Dnes v 07:08

Neosvětleného cyklisty si strážníci z Prahy 12 všimli v Klokotské ulici. Výzvy k zastavení cyklista ignoroval a začal ujíždět.

Plné auto oblečení, doklad o zaplacení chyběl

6. prosince 2022 v 18:11

Na náměstí Republiky oslovil hlídku strážníků zaměstnanec bezpečnostní agentury s tím, že si na kamerách všiml skupiny osob, která provádí krádeže zboží v obchodech a pak ho ukládá do zaparkovaného vozidla.

Schoval se ve sklepě

6. prosince 2022 v 11:35

V sobotu 3. prosince kontrolovala hlídka policistů pohotovostní motorizované jednotky řidiče skútru, který kolem nich chvilku předtím projel vyšší rychlostí, než je stanovená padesátka ve městě. Během kontroly se řidič všemožně vymlouval, že nemůže najít osobní doklady ani řidičský průkaz, až se...

Prchajícího muže ulicemi Prahy 5 zastavil náhodný kolemjdoucí

6. prosince 2022 v 06:29

Při kontrole pěší zóny na Andělu hlídku strážníků oslovila neznámá žena a sdělila jí, že ji celý den obtěžuje jakýsi muž. Dále uvedla, že vešel do provozovny v ulici Na Bělidle a že by měl být v celostátním pátrání. Potom rychle odešla.

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Další články
Nahoru