dnes
Neděle - jasno
14°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
15°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
12°C
Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin
Zatím poslední Sousedská večeře se konala ve středu 26. září na Slunečním náměstí v Praze 13. Foto: Facebook P.S.

Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin

Sousedské večeře, které v Praze pořádá v rámci předvolební kampaně hnutí ANO, se budou konat ještě dvě. První v neděli 30. září v parku Malinová – Chrpová na Zahradním Městě, druhá v úterý 2. září na louce pod lávkou u stanice metra Háje. Obě začínají v 17 hodin.

Při Sousedských večeřích se mohou lidé najíst i napít, užít si doprovodný program a setkat se s kandidáti do pražského i místních zastupitelstev. Na akcích nechybí Petr Stuchlík, lídr kandidátky ANO do pražského zastupitelstva a kandidát hnutí na primátora.

„Na těchto večeřích se neprobírají jen celopražská témata, ale i ta lokální. Pro mě a další kandidáty je skvělé, že máme zpětnou vazbu. Je to fyzicky náročné, ale energie návštěvníků mě neskutečně dobíjí,“ řekl Petr Stuchlík.


Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru