dnes
Neděle - jasno
22°C
zítra
Pondělí - jasno
23°C
pozítří
Úterý - skorojasno
25°C
Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin
Zatím poslední Sousedská večeře se konala ve středu 26. září na Slunečním náměstí v Praze 13. Foto: Facebook P.S.

Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin

Sousedské večeře, které v Praze pořádá v rámci předvolební kampaně hnutí ANO, se budou konat ještě dvě. První v neděli 30. září v parku Malinová – Chrpová na Zahradním Městě, druhá v úterý 2. září na louce pod lávkou u stanice metra Háje. Obě začínají v 17 hodin.

Při Sousedských večeřích se mohou lidé najíst i napít, užít si doprovodný program a setkat se s kandidáti do pražského i místních zastupitelstev. Na akcích nechybí Petr Stuchlík, lídr kandidátky ANO do pražského zastupitelstva a kandidát hnutí na primátora.

„Na těchto večeřích se neprobírají jen celopražská témata, ale i ta lokální. Pro mě a další kandidáty je skvělé, že máme zpětnou vazbu. Je to fyzicky náročné, ale energie návštěvníků mě neskutečně dobíjí,“ řekl Petr Stuchlík.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru