Dnes Pondělí - jasno 33°C
Zítra Úterý - prehanky-dest 24°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin
Zatím poslední Sousedská večeře se konala ve středu 26. září na Slunečním náměstí v Praze 13. Foto: Facebook P.S.

Sousedská večeře na Zahradním Městě bude v neděli od 17 hodin

Sousedské večeře, které v Praze pořádá v rámci předvolební kampaně hnutí ANO, se budou konat ještě dvě. První v neděli 30. září v parku Malinová – Chrpová na Zahradním Městě, druhá v úterý 2. září na louce pod lávkou u stanice metra Háje. Obě začínají v 17 hodin.

Při Sousedských večeřích se mohou lidé najíst i napít, užít si doprovodný program a setkat se s kandidáti do pražského i místních zastupitelstev. Na akcích nechybí Petr Stuchlík, lídr kandidátky ANO do pražského zastupitelstva a kandidát hnutí na primátora.

„Na těchto večeřích se neprobírají jen celopražská témata, ale i ta lokální. Pro mě a další kandidáty je skvělé, že máme zpětnou vazbu. Je to fyzicky náročné, ale energie návštěvníků mě neskutečně dobíjí,“ řekl Petr Stuchlík.


Autor: red

Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru