dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Sorry, jsem smažka. Byl nahnutý dovnitř a v ruce držel nůž

V neděli brzy ráno si hlídka strážníků z Prahy 14 všimla podezřelého muže s černo – červeným batohem na zádech, který se podivně rozhlížel na parkovišti v blízkosti stanice metra Rajská zahrada.

Strážníci se k němu potichu vydali, aby zjistili důvod jeho podezřelého chování. Když však procházeli kolem jednoho ze zaparkovaných aut, všimli si, jak se v něm mihotá slabé světlo. Na zemi ležely střepy. Ve chvíli, kdy se hlídka k vozidlu přiblížila, všimla si jiného muže, který byl okénkem spolujezdce nahnutý dovnitř vozidla a v ruce držel nůž.

Strážníci ho vytáhli a za pomoci páky mu ze zápěstí vyrazili nůž. Poté ho hlídka povalila k zemi. Neustále kolem sebe kopal a snažil se znovu postavit, proto mu byla nasazena pouta. Při kontrole, zda u sebe nemá ještě další zbraň, hlídka u něj v kapsách nalezla kladívko na rozbíjení oken, šroubovák, malou příruční baterku a další nářadí vhodné pro vykrádání aut.

Protože strážníci měli podezření, že muž s batohem by mohl být spolupachatelem, přivolali si na místo ještě další hlídku městské policie, která prohledala okolí. Při čekání na republikové policisty se zadržený strážníkům přiznal, že chtěl z auta odcizit panel s navigací, protože nemá žádné peníze a je silně závislý na drogách.

Druhé hlídce se možného spolupachatele najít nepodařilo, našli pouze odhozený černo – červený batoh. Pachatele a další kriminalistické stopy předali strážníci Policii ČR, která se případem nyní zabývá.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru