dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Sociálka má práci, mladá žena se nechala „ukecat" od tří puberťáků
Až do dna! Jak mladíci řekli, tak udělali. Ilustrační foto: freeimages

Sociálka má práci, mladá žena se nechala „ukecat" od tří puberťáků

V pondělí odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání 156, že mladá žena koupila v supermarketu v Praze 11 alkohol, který poté předala zjevně neplnoletým mladíkům.

Na místě se hlídka městské policie spojila s ostrahou prodejny, která sdělila, že se zjevně nezletilí mladíci nejprve pokoušeli zakoupit si lahev s alkoholem sami.

Proto je hlídač požádal o doklad, který by jejich plnoletost dokázal. Přestože tuto skutečnost doložit nemohli, dál se vehementně nákupu alkoholu domáhali. Mladíky poté z prodejny vykázal.

Následně si všiml mladé ženy, která tutéž lahev s alkoholem, o kterou měli chlapci zájem, zakoupila. Bezprostředně poté ji před supermarketem předala skupince mladíků. Pracovník ostrahy uvedl popis chlapců a ukázal směr, kterým odešli.

Hlídka městské policie v ulici Opatovská zpozorovala tři chlapce, kteří odpovídali popisu. Strážníci již na první pohled nezletilé a podnapilé mladíky zastavili a požádali je o prokázání totožnosti.

K pití kořalky se rychle přiznali. Jméno mladé ženy, která jim lahev s alkoholem zakoupila, údajně neznají. Při konverzaci se strážníky jednomu z nich vypadla zpod oděvu již prázdná lahev od tvrdého alkoholu. Mladíci měli při kontrole od 0,32 do 0,82 ‰ alkoholu v dechu. Na služebně si je  vyzvedli rodiče. Celou záležitostí se bude zabývat sociálka.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru