dnes
Úterý - zatazeno
2°C
zítra
Středa - jasno
2°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
1°C
Víkendové tipy

Sobotní setkání s módou v Punctu. Bazárek a mnoho dalšího

Mate-li zájem přinést své již nepotřebné oblečení, přijďte na začátek akce v sobotu 10. února v 15 hodin. Výběr oblečení je možný po celou dobu akce.

V průběhu si můžete nabídnout čaje a drobnosti na zakousnutí. Nabídnout můžete i své oblíbené dobroty či vlastní výtvory.

V programu odpoledne je také plánováno povídání na téma „Jak oblečení nás ženy podporuje v různých měsíčních fázích.“

Dalším bodem je párová jóga a Akro jam. Tak poplyneme celým odpolednem a částí večera. Jednotlivé aktivity proběhnou podle zájmu příchozích.

Bazar bude probíhat po celou dobu. Bude možné oblečky směňovat a také je nabídnout za vámi navrhnutou cenu. Kousky, které si do konce akce nikdo nevybere, poputují do organizace Ženy bez domova.

Celá akce je v duchu dobrovolnosti, proto i vstup je dobrovolný. Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na mail petra@punkyoga.cz s předmětem bazárek.

Punctum Krasova, Krásova 27, Praha 3.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru