dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražská doprava

Sobota: Spanilá jízda motorkářů přinese dopravní omezení

O víkendu se na Výstavišti v Holešovicích koná akce Prague Harley Days, v jejímž rámci se uskuteční v sobotu 5. září organizovaná projížďka motorkářů z Výstaviště do centra. Na trase jízdy bude částečně omezen provoz. Organizátoři předpokládají, že se této spanilé jízdy zúčastní na 1500 majitelů motorek Harley Davidson. 

Start jízdy je plánován na 10 hodin, ukončena by měla být do 12 hodin. Na trase jízdy bude částečně omezen provoz, organizátoři zajistí dohled pořadatelů a asistenci Policie ČR, omezení provozu MHD by nemělo lokálně přesáhnout 2 minuty, na vytipovaných místech budou dispečeři Dopravního podniku hl. m. Prahy.

Trasa spanilé jízdy: Za elektrárnou, U Výstaviště, Dukelských hrdinů, Veletržní, Bubenská, Hlávkův most, Wilsonova, Václavské náměstí (otočka nad Jindřišskou), Mezibranská, Žitná, Karlovo náměstí, Resslova, Masarykovo nábř., Smetanovo nábř., Křížovnická, 17. listopadu, Pařížská, Dlouhá, V Kolkovně, Široká, Elišky Krásnohorské, Bílkova, Čechův most, nábř. E. Beneše, nábř. kpt. Jaroše, Dukelských hrdinů, U Výstaviště, Za elektrárnou.


Další články
Nahoru