Dnes Pátek - zatazeno 6°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 16. 4. 2021
Svátek má Irena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Víkendové tipy

Sobota: Maškařádění a společenský večer v Praze 12

Oddíl národní házené SK Spartak Modřany pořádá v sobotu 7. března hned dvě akce v kulturním zařízení Písková.

Dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin bude patřit dětskému karnevalu. Během něj vystoupí mimo jiné tanečníci z InFun, DDM Modřany nebo Cvič.it.

Na programu budou soutěže pro děti, diskotéka, vyhlášení nejkrásnější masky a nebude chybět tombola. Vstupné pro děti je 25 korun, pro dospělé 50 korun.

Večer se ve stejném sále koná již 19. společenský večer, tentokrát v muzikálovém stylu. V jeho průběhu vystoupí kapela Fernetový opar a proběhne vyhlášení nejlepších házenkářů a házenkářek.


Sezonní vlaky z Prahy do středních Čech vyjedou v sobotu

Včera ve 12:07

V sobotu 17. dubna vyjedou po delší zimní přestávce opět sezonní víkendové rekreační vlaky PID dopravců České dráhy a KŽC Doprava, které spojují metropoli s turisticky atraktivními lokalitami středních Čech i sousedních krajů. 

Dubnový festival Evolution bude online

9. dubna 2021 ve 12:43

V pátek a v sobotu 9. a 10. dubna se bude konat tradiční Festival Evolution, a tentokrát naplní své heslo #prostejinak důsledně. Proběhne totiž online. Díky platformě Happenee však návštěvníci nepřijdou o nákupy u stánků svých oblíbených firem, ani o oblíbený festivalový program. Vše bude...

Sobota: Koncert pro Josefa II.

8. března 2021 ve 12:51

Při online přenose ze sálu Libeňského zámku v Praze 8 zazní dobové skladby od W. A. Mozarta a jeho současníků.

Tip na procházku: První prezident bydlel v Praze 1 na sedmi místech

6. ledna 2021 v 10:01

Rodina našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka bydlela v Praze na celkem deseti adresách. Od roku 1882, kdy Masaryk do Prahy přišel, až po nastěhování na Pražský hrad, vystřídal se svými nejbližšími deset bytů. Z toho se na území dnešní Prahy 1 nachází sedm adres.

Další články
Nahoru