dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

Sobota bude v Zoo Praha patřit youtuberům

Ten, kdo natáčí videa nebo by si chtěl vyzkoušet práci youtubera, by měl v sobotu 3. června navštívit Zoo Praha. Kombinace prostředí se zvířaty a rad odborníka Martina Roty, je důvodem chopit se svého chytrého telefonu a zapojit se do soutěže #MojeZooPraha.

Martin Rota, jenž na Youtube připravuje pořady Vědecké kladivo či Naprosto Retardovaný, patří mezi nejznámější a nejúspěšnější české tvůrce vlogů. A právě tento devětadvacetiletý youtuber se stane průvodcem a rádcem všem, kteří mají chuť se o natáčení krátkých videí něco dozvědět, či si filmování vyzkoušet.

Akce s Martinem Rotou začne v sobotu ve 13 hodin u Vzdělávacího centra a spolu s ní odstartuje letní soutěž o nejzajímavější vlogy z prostředí pražské zoologické zahrady.

Chcete-li se do ní zapojit, stačí během léta natočit krátké video (20 – 30s) a umístit jej na Instagram pod hashtagem #MojeZooPraha. 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru