dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Služba sms-info zajistí aktuální informace. Zdarma

Zdarma a aktuálně o všem podstatném týkajícím se pražské vodovodní a kanalizační sítě. To je služba SMS-INFO, kterou nabízejí Pražské vodovody a kanalizace svým zákazníkům. Ve chvíli, kdy nastane nějaká významná provozní událost typu havárie vodovodního řadu, tak klient ihned obdrží informaci na svůj mobil.

K těmto informacím vede jednoduchá cesta přes registraci. „Zákazník si může nechat zasílat informace z celé Prahy, vybrané lokality či ulice. Vždy záleží na jeho volbě,“ vysvětlil mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

Služba SMS-INFO měla svoji premiéru v roce 2007. Od té doby dosáhl počet odeslaných zpráv přes 765 tisíc. Za prvních osm měsíců letošního roku to bylo 32 tisíc zpráv. V současné době ji využívá 22 tisíc Pražanů.

Zákazníci si službu mohou objednat přes webové stránky pvk.cz, zákaznickou linku 800 111 112800 111 112 či v Zákaznickém centru PVK – Dykova 3, Praha 10.

Služba nabízí info o významných plánovaných odstávkách vody a o velkých haváriích vodovodního a kanalizačního potrubí. Zobrazí i výjimečné provozní události s možným dopadem na zdraví a bezpečnost obyvatel (povodně, intoxikace pitné vody ve veřejném vodovodu apod.) a aktuální ceny vodného a stočného, provozní dobu zákaznických center a Call center, změny adres nebo telefonních čísel.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru