dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Pražské krimi

Slovenský svalovec: Nenatlačil se do tramvaje, pravým hákem poslal cestujícího na operaci

Pražští policisté žádají cestující, kteří v sobotu 3. října v půl sedmé večer jeli v tramvaji číslo 7 a stali se svědky fyzického napadení muže v zastávce Svatoplukova, aby se ozvali.

Policisté z místního oddělení Nové město se od 3. října zabývají případem fyzického napadení v tramvaji číslo 7. K incidentu došlo v půl sedmé večer ve chvíli, kdy tramvaj stála v zastávce Svatoplukova v Praze 2.

V té době byla tramvaj plná a někteří cestující tak museli stát dokonce na schodech u dveří. V uvedené zastávce se však i přesto snažil dovnitř vtěsnat muž čekající na zastávce, a to ještě společně se psem a ženou, se kterou se podle všeho již na zastávce pohádal.

„Jeden z cestujících proto tohoto muže upozornil, že se bohužel již dovnitř nevejde a bude tak muset do jiného vagónu, nebo počkat na další tramvaj. Na to však nastupující muž zareagoval tím, že na cestujícího začal pokřikovat vulgární nadávky a opakovaně ho vyzýval, aby z tramvaje vystoupil,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Když tak cestující neučinil, začal ho agresor násilím tahat za ruku z tramvaje ven na refýž, což se mu ale nepovedlo. Následně poškozeného surově udeřil pěstí do obličeje, v důsledku čehož upadl na zem. Násilník poté z místa odešel ulicí Jaromírova ve směru k Fidlovačce. Poškozený byl se svým zraněním převezen do nemocnice, kde se musel podrobit operaci a následné hospitalizaci.

K popisu útočníka: Muž byl ve věku mezi 30 až 40 lety, vysoký zhruba 185 centimetrů, silnější svalnaté postavy. Měl tmavší pleť, černé krátké vlasy, tmavé oči a širší nos. Oblečen byl do modré džínové bundy, pod kterou měl bílé triko a džínových kalhot. Na nohou měl bílé sportovní boty. Muž hovořil slovensky. S sebou měl středně velkého hnědého psa bojového plemena, který byl bez vodítka i bez náhubku.

Policistům se zatím násilníka nepodařilo dopadnout. Touto cestou se proto obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. „Pokud jste se stali svědky popsaného napadení, kontaktujte prosím policisty na lince 158, nebo přímo na kterékoliv policejní služebně. Jakákoliv informace, byť se vám může jevit jako nepodstatná, kriminalistům může v případu výrazně pomoci,“ dodala Martínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru