dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Slovenka pozvala krajana na oběd. Při placení mu ukázala obsah své kapsy, což se jí stalo osudným
Ilustrační foto: archiv

Slovenka pozvala krajana na oběd. Při placení mu ukázala obsah své kapsy, což se jí stalo osudným

Devětadvacetiletá Slovenka pozvala předevčírem svého kamaráda na oběd v Holešovicích. Kdyby věděla, co bude následovat, asi by si svou dobročinnost rozmyslela.

Když kolem čtrnácté hodiny dojedli v jednom z podniků v ulici Jankovcova, žena zaplatila útratu a odešla. Při placení však z kapsy vyndala větší množství peněz, čehož si její kamarád všiml.

„Krátce po odchodu z restaurace, ucítila úder zezadu do hlavy, což mělo za následek její pád na zem. Ihned poté ji muž, ve kterém poznala svého známého, začal prohledávat kapsy, kde měla uloženou hotovost,“ popsala přepadení mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Po pár vteřinách se peněz zmocnil a z místa přepadení utekl. Na místo proto okamžitě vyjely všechny dostupné hlídky z okolí i kriminalisté prvního policejního obvodu. Čtyřiačtyřicetiletého Slováka se jim podařilo zadržet ještě týž den večer a to doslova „za pět minut dvanáct“!

„Pachatel totiž právě nastupoval do autobusu, který mířil na Slovensko. Cizinec je obviněn ze spáchání trestného činu loupeže, za který mu hrozí až desetileté vězení,“ dodala Hana Jeřábková.

Čtěte také:

Bulhaři a Slovenka mu zlomili žebra

Osmnáctiletý Slovák děsil žáky u školy. Masturboval před nimi

Slovák napadl kolemjdoucího nůžkami

Nebezpečný Slovák, který bezdůvodně napadl a zranil pár na Národní třídě, byl dopaden

Měl ruku v kapse opilého Ukrajince. Kontroloval jsem životní funkce, tvrdil Slovák. Co našel?


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru