dnes
Úterý - zatazeno
3°C
zítra
Středa - zatazeno
5°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Slováci otevřou v centru Prahy hudební klub pro tisíc lidí
Stavba klubu Epic. Foto: archiv

Slováci otevřou v centru Prahy hudební klub pro tisíc lidí

Klub Epic se třemi podzemními patry se do konce letošního roku otevře v Revoluční ulici. Provozovat ho budou společnosti Medusa Group a Ministry, provozovatel klubů v několika slovenských městech. Epic klub dostane zvukový systém L-Acoustics K2, přes 100 metrů čtverečních LED obrazovek a nejmodernější světla. Původně měl mít kapacitu 1000 míst, podle stavebního úřadu má být zkolaudován na zhruba poloviční množství.

„Vizi nočního klubu v Praze řešíme interně téměř tři roky. Věříme, že se přemění na funkční úspěšný koncept, který přinese pražskému nočnímu životu něco nového," říká Peter Steck, CEO Medusa Group. Společnost provozuje na Slovensku, v Česku a Rakousku téměř padesát restaurací a poskytuje profesionální ozvučení a osvětlení.

Ministry zajišťuje známé taneční party Transmission a Magnetic Festival a podílela se na akcích v zahraničí jako jsou Sziget (Maďarsko), Ultra Europe (Chorvatsko), Transmission (Bangkok, Melbourne). Dlouhodobě také zastřešuje i velkou multimediální show na ostrovech Maledivy. Na Slovensku kompletně technicky vyřešila galavečery jako Miss Slovensko, Fotbalista roku, Festival Východná, Letecké dny SIAF a mnoho jiných.

Vizualizace interiérů budovaného klubu Epic:

epic-praha-by-medusa-and-ministry-viz-mood-bary

epic-praha-by-medusa-and-ministry-viz-sala2


Kryt na Folimance se v prosinci letos otevře naposledy

Dnes v 07:55

Městská část Praha 2 letos zpřístupňuje kryt civilní ochrany Folimanka jednou měsíčně, vždy v sobotu od 9 do 15 hodin. Poslední letošní prohlídka bude 15. prosince.

Jaký bude vnitroblok mezi ulicemi Matúškova, Schulhoffova a Brechtova

Včera ve 22:36

Na druhé plánovací setkání k regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Matúškova, Schulhoffova a Brechtova zve radnice jedenácté městské části.

Veletrh vzdělávání Schola Pragensis 2018

Včera ve 12:32

Hlavní město Praha zve veřejnost na již 23. ročník oblíbeného veletrhu vzdělávání a nabídky pražských středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis. Veletrh se tradičně uskuteční v prostorách Kongresového centra na pražském Vyšehradě ve dnech 22. až...

Psi lidí bez domova byli naočkováni a označeni čipy

16. listopadu 2018 ve 14:29

Ve čtvrtek 15. listopadu se v Praze uskutečnilo již šesté bezplatné očkování psů lidí bez přístřeší. Do zařízení Centra sociálních služeb Praha v Michli si přišlo očkovat proti vzteklině, psince a psoriáze své čtyřnohé miláčky dvanáct zájemců. 

Další články
Nahoru