dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Slováci otevřou v centru Prahy hudební klub pro tisíc lidí
Stavba klubu Epic. Foto: archiv

Slováci otevřou v centru Prahy hudební klub pro tisíc lidí

Klub Epic se třemi podzemními patry se do konce letošního roku otevře v Revoluční ulici. Provozovat ho budou společnosti Medusa Group a Ministry, provozovatel klubů v několika slovenských městech. Epic klub dostane zvukový systém L-Acoustics K2, přes 100 metrů čtverečních LED obrazovek a nejmodernější světla. Původně měl mít kapacitu 1000 míst, podle stavebního úřadu má být zkolaudován na zhruba poloviční množství.

„Vizi nočního klubu v Praze řešíme interně téměř tři roky. Věříme, že se přemění na funkční úspěšný koncept, který přinese pražskému nočnímu životu něco nového," říká Peter Steck, CEO Medusa Group. Společnost provozuje na Slovensku, v Česku a Rakousku téměř padesát restaurací a poskytuje profesionální ozvučení a osvětlení.

Ministry zajišťuje známé taneční party Transmission a Magnetic Festival a podílela se na akcích v zahraničí jako jsou Sziget (Maďarsko), Ultra Europe (Chorvatsko), Transmission (Bangkok, Melbourne). Dlouhodobě také zastřešuje i velkou multimediální show na ostrovech Maledivy. Na Slovensku kompletně technicky vyřešila galavečery jako Miss Slovensko, Fotbalista roku, Festival Východná, Letecké dny SIAF a mnoho jiných.

Vizualizace interiérů budovaného klubu Epic:

epic-praha-by-medusa-and-ministry-viz-mood-bary

epic-praha-by-medusa-and-ministry-viz-sala2


Další články
Nahoru