dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražské krimi

Slíbila mu v parku na Karláku orál, on chtěl ale brutál

V sobotu v noci prováděli strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v noční tramvajové lince číslo 53. V zastávce na Karlově náměstí do tramvaje nastoupil cestující a upozornil je na ležící osobu v parku.

Hlídka šla oznámení prověřit, ale na místě nikoho neviděla. Po chvilce uslyšela volání o pomoc z horní části parku. V křoví tam nalezla polonahého chlípníka, který držel za krk mladou ženu a snažil se ji přitáhnout ke svlečenému tělu.

Žena strážníkům sdělila, že se ji muž měl pokusit znásilnit. Byla zavolána jen policie, příjezd záchranky poškozená odmítla, protože muž se o znásilnění jen pokusil.

Žena se po celou dobu chovala velice klidně a nejevila známky rozrušení. Po chvilce se strážníkům přiznala, že si od muže vzala finanční hotovost, za kterou mu měla slíbit orální sex. Muž se však na ni měl poté fyzickým násilím domáhat pohlavního styku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru