dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Pomůžete mi prosím s onanií? Nebo zaplatím za orál. Pozor, v metru jezdí tento zvrhlík

Pražští policisté od neděle 4. října prošetřují případ mravnostního charakteru a pátrají po doposud neznámém muži, který byl brzy ráno viděn, jak onanuje při jízdně soupravou ve vagónu metra na trase linky C z nádraží Holešovice do stanice Letňany.

Během toho po celou dobu upnutě sledoval mladou ženu, která s ním seděla ve vagónu. Nezůstal pouze u sebeuspokojování a při výstupu z metra ve stanici Letňany tuto ženu oslovil a kladl ji nevhodné návrhy. I přesto, že zvrhlíka několikrát slušně odmítla, venku na autobusové zastávce byla dotyčným opětovně oslovena.

„Muž se jí nejprve dotázal, jestli by mu v onanii nepomohla a následně ji nabídl finanční odměnu za orální uspokojení. Jeho požadavky opět slušně odmítla. Nakonec se svěřil s tím, že po celou dobu, co v metru onanoval, sledoval právě ji. Vzápětí, co žena ze zastávky utekla, muž nastoupil do autobusové linky číslo 140 a odjel směr Čakovice,“ sdělil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Popis podezřelého:

Muž byl ve věku okolo 30 let, vysoký asi 175 cm. Měl tmavé oči a krátce střižené tmavé vlasy. Oblečený byl do tmavé bundy a světlých kalhot. Na krku měl výrazné tetování. Mluvil česky, bez přízvuku.
 zvrhlik-metro-1-nahled

zvrhlik-metro-nahled 

Policisté se tímto obrací na případné svědky, kteří by mohli pomoci s objasněním případu a dále na všechny, kteří muže na fotografiích poznali, aby se obrátili na linku 158. „Zároveň nemůžeme vyloučit, že tímto způsobem neobtěžoval další ženy, proto prosíme případné poškozené, aby se obrátili na tísňovou linku,“ dodal policejní mluvčí Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru