dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Slavný vladyka přijede do Radotína. Bude zabijačka, hudba, ukáží se šermíři
Foto: praha16.eu

Slavný vladyka přijede do Radotína. Bude zabijačka, hudba, ukáží se šermíři

Jízda slavného reka Horymíra bude mít již páté pokračování. Vladyka se svým doprovodem přijede navštívit Radotín v sobotu 27. února.

Taková událost se samozřejmě neobejde bez řady dalších příjemných záležitostí. Doprovázena bude masopustní zabíjačkou, dobrotami pro děti a nápoji pro každého.

Své lotroviny ukáže šermířská parta Alotrium z Černošic v čele s proslulým José J. Kutílkem, k zabíjačce a i „jen tak“ bude vyhrávat harmonika paní Cyrnerové a irská kapela.

radotin-horymir-1-nahled A všechno toto začne, včetně zabíjačky, na náměstí Sv. Petra a Pavla v Radotíně v pravé poledne. Horymír pak dorazí v 16 hodin (neb cesta z Neumětel dlouhá jest).

Jeho příjezd a oficiální uvítání bude doplněno krátkým programem, zazní i tradiční fanfára na zahájení jezdecké sezóny 2016.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

Dnes v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru