dnes
Pátek - zatazeno
18°C
zítra
Sobota - zatazeno
16°C
pozítří
Neděle - polojasno
18°C
Slavný vladyka přijede do Radotína. Bude zabijačka, hudba, ukáží se šermíři
Foto: praha16.eu

Slavný vladyka přijede do Radotína. Bude zabijačka, hudba, ukáží se šermíři

Jízda slavného reka Horymíra bude mít již páté pokračování. Vladyka se svým doprovodem přijede navštívit Radotín v sobotu 27. února.

Taková událost se samozřejmě neobejde bez řady dalších příjemných záležitostí. Doprovázena bude masopustní zabíjačkou, dobrotami pro děti a nápoji pro každého.

Své lotroviny ukáže šermířská parta Alotrium z Černošic v čele s proslulým José J. Kutílkem, k zabíjačce a i „jen tak“ bude vyhrávat harmonika paní Cyrnerové a irská kapela.

radotin-horymir-1-nahled A všechno toto začne, včetně zabíjačky, na náměstí Sv. Petra a Pavla v Radotíně v pravé poledne. Horymír pak dorazí v 16 hodin (neb cesta z Neumětel dlouhá jest).

Jeho příjezd a oficiální uvítání bude doplněno krátkým programem, zazní i tradiční fanfára na zahájení jezdecké sezóny 2016.


Skřítek Bramboráček v Praze 4

Včera ve 14:20

Podzimní tvoření v Rodinném centru Rybička v pondělí 21. října od 15 hodin.

Děti z Prahy 13 sázely stromy

15. října 2019 ve 14:47

Děti ze třinácté městské části pomáhaly s výsadbou stromu na loučce poblíž rybníka.

Praha chystá rozšíření svozu bioodpadu rostlinného původu

14. října 2019 ve 20:22

Praha rozšiřuje možnosti svozu bioodpadu rostlinného původu. Ten tvoří v současné době až 40 procent směsného komunálního odpadu v metropoli. Vedení hlavního města chce bioodpad separovat a dále jej využívat pro výrobu bioplynu nebo kompostu. Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání souhlasila se...

Další články
Nahoru